המומלציםכללי

הגאון הרב יואב אלון במתקפה קשה נגד חיסוני הקורונה: "עלול לגרור מחלות קשות"

תהליך הייצור של החיסונים ותוצאותיו הרות האסון

מה הייתה דעת הגר"ח גריינימן על נטילת חיסונים חדשים? מדוע הורה הגראי"ל זצ"ל להימנע מליטול חיסונים נגד שפעת מקסיקו? ומה דעת הגר"ח קנייבסקי בנושא? • הגאון הרב יואב אלון חושף שורה של פסקים בנושא החיסונים, ושופך אור בכובעו הקודם כמדען בכיר על הנעשה מאחורי הקלעים בתעשיית החיסונים, ועל הסיכונים הכרוכים בנטילתם

77אהרן מילר, כ"ג כסלו תשפ"א 09/12/2020 16:29- מתוך אתר בחדרי חדרים

 

זו דעת גדולי ישראלהרב יואב אלוןהרב יואב אלוןצילום: באדיבות המצלם

עם הגעת החיסון לישראל, יוצא המדען הבכיר לשעבר, הגאון הרב יואב אלון למתקפה חריפה נגד השימוש בחיסוני הקורונה שלדבריו מהווים סכנה גופנית אמיתית – ל-DNA ועלולים בהמשך להביא למחלות קשות כמו סרטן ולגרום לעקרות וכדומה.

הרב אלון ששימש בעברו כמדען התעשייה הביטחונית ומחזיק בשלל תארים ממכון וויצמן והאוניברסיטה העברית בירושלים, מביא את טענותיו החמורות נגד החיסונים של המדען הראשי לשעבר של חברת פייזר שעומדת לספק למדינת ישראל ולכלל העולם מיליונים רבים של חיסונים נגד הקורונה.

בשיחה שמסר בעיר רחובות הביא הרב אלון את פסיקותיהם הברורות של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א וזצ"ל בנוגע לחיסונים שאין לגבם מספיק מידע, ומהם עולה כי הם הורו להימנע מכך ולהתרחק מכך ככל האפשר. בדבריו הביא בין היתר את דברי הגר"ח גריינימן שעל פי חלק מעדויות בניו הורה להמתין כעשר שנים מאז החל השימוש בחיסון בעולם עד לנטילתו. הוא הוסיף והביא את דברי הגראי"ל שטיינמן ויבדלחט"א הגר"ח קנייבסקי שגם הם הורו בהזדמנויות שונות להימנע מליטול חיסונים שכאלה.

דבריו המלאים כפי שנמסרו בשיחה ברחובות:

על פי כל הדיווחים בכלי התקשורת, החיסונים יגיעו ממש בקרוב לישראל, אולי הם אפילו כבר בדרכם לכאן, והציבור צפוי להתחיל לקבל אותו מיד אחרי האישור של ארגון הבריאות העולמי (FDA) ביום הרביעי הנוכחי.

כיוון שלחלק גדול מהציבור קשה לעכל את הטענות שהחיסונים וה-G5 והסגר וכו' הם חלק מתכנית עולמית להשתלט על העולם ויצירת סדר עולמי חדש, נתמקד הפעם בטענות ובעובדות הקשורות רק לחיסונים עצמם.

המדען הראשי לשעבר לנושאים נשימתיים ואלרגיות בחברת 'פייזר', ד"ר מייקל יידון, והרופא הגרמני ד"ר וולפגנג וודרג, לשעבר ראש האסיפה הפרלמנטרית של מועצת אירופה, ומומחה לריאות ואפידמיולוגיה, הגישו ב-1.12.2020 עצומה דחופה לוועדה האירופאית למוצרי בריאות (CHMP), ולצוות העבודה האחראי על קורונה מהסוכנות האירופאית לתרופות (EMA), העצומה קוראת לעצור באופן מיידי את כלל פיתוחי ואישורי החיסונים לקורונה-19 ובפרט את החיסונים המפותחים על ידי חברת פייזר/ביונטק.

קודם שנדבר על עיקרי הדברים המופיעים בעצומה שהגישו הרופאים הבכירים, הנה כמה ידיעות חשובות בענין החיסון לקורונה:

א. החיסון לקורונה – יש בו כמה סיכונים. ממשלות מתכננות לחשוף מיליוני אנשים בריאים לסיכונים בלתי מקובלים, ולהכריח אותם להתחסן על ידי מגבלות שיפלו לרעה אנשים לא מחוסנים. מה הן הסכנות עליהן מומחי רפואה רבים מזהירים:

  1. חיסון עלול להוביל לתגובה חיסונית מוגזמת, במיוחד כאשר אנשים שחוסנו יתמודדו עם הנגיף האמיתי "הפראי" לאחר החיסון. תגובה חיסונית מוגזמת כזו (ADE), ידועה זה מכבר מניסויים בחיסוני קורונה בחתולים למשל. במהלך ניסויים אלה – כל החתולים שהתמודדו תחילה עם החיסון היטב – מתו לאחר שנדבקו בנגיפי קורונה אמיתיים.

בראיון שנתן בחודש 5.20 ד"ר פול אופיט, חוקר חיסונים בכיר בארצות הברית הוא מסביר, כיצד מתו 600 ילדים מהחיסון נגד נגיף ה'דנגי' "החיסון שניתן לילדים שמעולם לא נחשפו ל'דנגי' לפני כן, למעשה החמיר את מצבם כשהם נחשפו לנגיף הטבעי. והם היו בסיכון גבוה יותר למות – אם חוסנו, מאשר אם לא חוסנו.

  1. החשש השני הוא גרימת עקרות, ונבאר: בחיסוני הקורונה יש שימוש בחלבון ה"קוץ" של הקורונה. בחיסונים מסוימים מדובר בהזרקת הקוץ למחזור הדם, ובחיסונים מבוססי 'רנ"א שליח' (mRNA) תאי הגוף אמורים לייצר את חלבון הקוץ של הקורונה. החיסונים גורמים לגוף לזהות את הקוץ כגורם זר ולפיכך הגוף יכין נוגדנים להילחם ב"קוץ" של הקורונה.

חלבון סינסיטין אחראי להתפתחות שִׁלְיָה אצל יונקים ובני אדם, ולכן הוא תנאי הכרחי להריון מוצלח. סינסיטין נמצא גם בצורה הומולוגית (תואמת) בחלבוני ה"קוץ" של נגיפי קורונה (SARS). כלומר שהמבנה של חלבוני הקוץ והמבנה של חלבוני הסינסיטין האחראי על שהליה – דומים מאוד. אין שום ראיה אם נוגדנים כנגד חלבוני הקוץ של נגיפי קורונה (SARS) יפעלו גם כנוגדנים נגד סינסיטין, אולם אין גם ראיה הפוכה שלא יפעל, ומכאן החשש הגדול, שהרי אם זה יתרחש זה ימנע את היווצרות השִׁלְיָה, מה שיוביל לכך שנשים מחוסנות בעצם יהיו עקרות. יש לזכור שלגוף יש זיכרון חיסוני ולפיכך, האימון שהגוף יעבור על ידי החיסונים לוירוס הקורונה עלול לגרום לגוף להמשיך ולתקוף את יצירת השִׁלְיָה ללא הגבלת זמן.

  1. החיסונים של פייזר מכילים פוליאתילן גליקול (PEG). 70% מהאנשים מפתחים נוגדנים כנגד חומר זה – מה שאומר שאנשים רבים יכולים לפתח תגובות אלרגיות לחיסון – שעלולות להיות קטלניות.
  2. עד כמה שזה נשמע אכזרי, הבעיה של המעבדות המפתחות את החיסון היא שהמגפה עלולה להיעלם לפני שיסיימו לפתח את החיסון שלהן. ואז, מה יהיה על כל הכסף והעבודה שהושקעו? במטרה למנוע את התרחיש הזה אישרו רשויות הבריאות ליצרני החיסונים לא סתם לעגל פינות, אלא למעשה לחתוך את התהליך באגרסיביות. באופן רגיל תהליך הפיתוח והמחקר של חיסונים נמשך 8 – 10 שנים, וכאן החיסון הוכן בפחות משנה. קיצורי הדרך האגרסיביים האלה מדאיגים מאוד חוקרים רבים, כיון שיכולים להיות הרבה תופעות לוואי ואפילו מסוכנות, שאי אפשר לצפותן מראש. עד כאן הוא ציטוט מד"ר שיר רז ירחון "מנטה" ע"פ כתב העת Nature.

לכן פסק הרב חיים גריינימן זצ"ל, כפי שמעידים בניו, שבכל חיסון חדש המופיע יש לחכות כמה שנים. חלק מהבנים נקטו שאמר כ – 10 שנים. עד שניווכח מהן תוצאות הלוואי לחיסון, כי פעמים רבות מתגלה שהחיסון מזיק.

ב. שיקולי כסף גרמו לא רק לקצר את תהליך הכנת החיסון, אלא גם להביא שואה להרבה מאוד חולים, וכפי שהעידו רופאים רבים, וביניהם ד"ר זלנקו מארה"ב. הוא הרופא, אשר נשיא ארה"ב תמך בדרך טיפולו הרפואית בקורונה. וכך הוא אומר: "בד בבד עם התפשטות הנגיף, החל גם המרוץ לחיסון, שהוא בעיקר התחרות כלכלית בין יצרני התרופות הגדולים בעולם, שלהם יש אפשרות וידע להפיק חיסון כזה. כאשר הנשיא טראמפ הודיע על הטיפול היעיל בהידרוקסי כנגד הקורונה, היה זה בזמן שחברות תרופות כבר היו באמצע הדרך להפקת החיסון, תוך השקעות גדולות מאוד. טיפול זול, פשוט כל כך בהידרוקסי – עלול היה לחסל את כל ההשקעה והרווח של חברות התרופות, וברור שחברה שמשקיעה מיליוני דולרים במחקר ופיתוח, במטרה למכור את החיסון, לא תהיה מרוצה, בלשון המעטה, אם לא יהיה למי למכור. אם רובם הגדול של החולים לא יגיעו לאשפוז, זה עלול למנוע רווח של טריליארדים… ובגלל השקר הזה, ממשלות רבות בעולם שמסתמכות בעיקר על המלצות האו"ם, ממשיכות להימנע משימוש בתרופה – ומביאות שואה למאות אלפי חולים".

ד"ר זלנקו הוא רופא יהודי חסיד חב"ד ממונרו שבניו יורק. כשראה שחולי הקורונה שהוא שולח לבתי החולים מתים כולם, הוא התחיל לנסות את התרופה הידרוקסיכלורוקווין שהיא נגד מלריה וידועה כיעילה מזה 50 שנה ללא תופעות לוואי. הוא ניסה אותה על כ-3,000 חולי קורונה בהצלחה של מאה אחוז ואף הנשיא טראמפ השתמש בה. כשהתחיל לפרסם זאת, ארגון הבריאות העולמי (WHO) אסר את השימוש בתרופה בטענה שבניסוי שנערך ב-11 מדינות התברר שהיא מזיקה. מנגד, התברר בוודאות שמעולם לא היה מחקר כזה אך האיסור עד היום. מלבד זאת, מדינת ישראל רכשה 9 מיליון מנות של התרופה ושומרת אותן במחסני צה"ל.

ג. ע"פ הנתונים שהגיעו מכל העולם מדובר במחלה קלה כמו רוב המחלות הוויראליות (דהיינו שזה וירוס, ולא מדובר שחיידק פגע באדם). 99% מהאוכלוסייה אינם יכולים להיכנס ממנה למצב של ספק פקוח נפש, ולכן החיסון מיותר להם. תפנה כה וכה – בשכונה, במקום התפילה והלימוד שלך ושל ילדיך – היכן המגפה?! אלא שזוהי מגפה תקשורתית כפי שהגדיר אותה ד"ר אמיר שחר מנהל המיון שיבא – לניאדו, אשר בכוחה ע"י דבורים רבים להפחיד אדם במה שאינו קיים במציאות. ע"פ דיווח משרד הבריאות נכון ל- כ' כסלו יש 101 מונשמים, שזה כאלפית האחוז מתושבי הארץ, ועוד 210 חולים קשים. נציין שמספר המתים נופחו בגדול בגלל הוראת ארגון הבריאות העולמי לרשום מת מקורונה כל אחד שאולי יש חשש שהוא מת מקורונה, וגם מותם של רוב השאר היה נמנע ע"י חיזוק המערכת החיסון ושימוש בתרופות האלטרנטיביות.

ד. מידת בטיחותו ויעילותו של החיסון של חברת "פייזר" לא נבדק על כ – 50% מהאוכלוסייה, כך מוכח למעיין במסמך פרוטוקול המחקר של חברת פייזר המכיל 148 עמודים. וכן הדברים אמורים אצל "מודרנה".

ד"ר גיל יוסף שחר בדק את פרוטוקול המחקר, ולא נבדקו שם ילדים מתחת לגיל 12 ולא נשים הרות או מניקות. במבוגרים מעל גיל 55 שנבדקו לא היה פירוט של טווח הגילאים מעל גיל 55 שנבדק. לא נבדקו אנשים עם בעיות גוף ונפש – לפי שיקול דעת החוקרים, ואעפ"כ מסתבר שהחיסון יינתן גם לכל הקבוצות האלו. כמו"כ לא הייתה בדיקה של תופעות ארוכות טווח כעקרות או סרטן חס וחלילה.

ה. ביל גייטס שמוביל ודוחף את כל העולם למתן חיסונים נגד קורונה אומר: "אם יש תופעת לוואי אצל אחד מכל 10,000 ככה יותר מ – 700 אלף אנשים שיסבלו מזה (כיון שיש בעולם מעל 7 מיליארד בני אדם), אז באמת: הבנת הבטיחות בקנה מידה ענקי בכל טווח הגילאים; נשים בהריון, זכרים, נקבות, אנשים בתת תזונה, אנשים בעלי תחלואה נלווית, זה מאוד מאוד קשה!…" עוד הוא אומר: "אנחנו לוקחים דברים שהם.. אתם יודעים… יצורים שעברו תהליך הנדסה גנטית מלאכותית, ומחדירים אותם ישירות לוורידים של ילדים קטנים…"

ו. שמעתם על הפקרת מאות אלפי חיי אדם ע"י חברות החיסונים בגלל כסף. זאת ועוד, כל חברות החיסונים הואשמו בבתי משפט ושילמו קנסות אדירים על פשעים הכוללים הונאה, סחטנות, שוחד, ניסויים מסוכנים בילדים בלי הסכמת הוריהם, ורשלנות מכוונת מטעמים ממוניים שגרמה למותם של אנשים רבים.

מסמך המכיל 8 מקרים בהם חברת 'פייזר' נקנסה בפועל מכיל בין השאר קנס של 2.3 מיליארד דולר, הגדול בהיסטוריה על הפצת תרופות בניגוד לחוק ועל מתן שוחד ותמריצים לרופאים על מנת להשתתף בתרמית זאת. קנס של 10 מיליון דולר על מכירת שסתומי לב פגומים שגרמו למותם של למעלה ממאה איש תוך הטעיית פיקוח הרגולטורים. קנס של 60 מיליון דולר בשם התרופה לסוכרת שהרבה מטופלים מתו מקריסת כבד.

הנה קטע מהעצומה שהגישו הרופאים מחברת פייזר לשעבר:

"ישנם כמה נושאים הנוגעים לתכנון מחקרי הניסוי, שכתב ד"ר פיטר דושי בכתב העת הבריטי לרפואה (the British Medical Journal). ד"ר דושי מתמקד בשני הנושאים הגדולים ביותר.

"ראשית, אף אחד מה הניסויים המובילים של החברות המועמדות לייצור החיסונים אינו מתוכנן לבדוק אם החיסון יכול להפחית את התסמינים של קורונה-19, המוגדרים כ: אשפוזים בבית חולים, טיפול נמרץ או מוות. ושנית, הניסויים לא מתוכננים לבדוק אם החיסון יכול להפסיק הדבקה אם אף אחד מהתנאים הללו אינו מאושש, אזי שהחיסון ביסודו מתפקד כמו תרופה טיפולית, רק שחיסון יילקח באופן מניעתי, אפילו על ידי אנשים בריאים לחלוטין, אלא שיש סיכון גבוה יותר לפגיעה בריאותית מאשר תרופה טיפולית. אם זה המצב, אזי שתרופות טיפוליות יהיו עדיפות על כל חיסון קורונה."

"בחיסון מסוג רנ"א שליח של פייזר / ביונטק נמצא החומר פוליאתילן גליקול (PEG) בתוך הציפוי הננו-חלקיקי השומני שמכיל את ה-רנ"א שליח (mRNA)  70% מהאנשים מייצרים נוגדנים ל- PEG ורובם אינם מודעים לכך, דבר היוצר חשש שאנשים רבים יכולים לסבול מתגובות אלרגיות, שעלולות להיות קטלניות, לחיסון המכיל PEG. נוגדני PEG עשויים גם להפחית את יעילות החיסון. חברת פייזר / ביונטק מכניסה לחיסון שלה גם מרכיב שמקורו ביצור חי, חסר חוליות ימי, הקרוי אם-נאון-גרין (mNeonGreen). המרכיב בעל תכונות ביולוגיות שמייצרות אור, מה שהופך אותו לאטרקטיבי למטרות הדמיה רפואית, אך לא ברור מדוע שחיסון המיועד להזרקה לאדם צריך להכיל תכונה חומר כזה. ל-אם-נאון-גרין (mNeonGreen) יש תכונות אנטיגניות לא ידועות".

באתר של ד"ר וודרג (הרופא הגרמני) הוא כותב בהמשך לעצומה:

"כעותרים, אנו דורשים כי בשל חוסר הדיוק הידוע של בדיקת ה- PCR, יש להשתמש בשיטה יותר טובה של ריצוף גנטי של סנגר (חתן פרס נובל). על בסיס בדיקות ה- PCR השונות הרבות, באיכות משתנה מאוד, לא ניתן לקבוע את הסיכון למחלות ולא את היתרון בחיסון בוודאות הנדרשת. מסיבה זו בלבד, בדיקות כאלה של חיסונים בבני אדם אינן אתיות כשלעצמן".

[אתן כאן תזכורת משלי: דובר כבר על כך שבשיטת ה-PCR כיוון שקשה מאוד לגלות את הווירוס עושים כמה סבבים של אותה בדיקה, ככל שמעלים את מספר הסיבובים הסיכוי שהנבדק יימצא חיובי גדל. מספר הסיבובים תלוי במעבדה הבודקת, והושמעו טענות רציניות שבבני ברק למשל השתמשו במספר סיבובים גבוה יותר במטרה לסמנה כעיר אדומה. זה מעלה אצלי חשש נוסף לגבי הניסוי של חברת פייזר כיוון שלא ידוע שהחוקרים של פייזר יותר צדיקים משלוחי הממשל בבני ברק, מי ערב לנו שלא היטו את המחקר ע"י כך שעשו מספר סבבים שונה למחצית שקיבלה את החיסון האמיתי לעומת המחצית שקיבלה זריקת דמי. וכאמור לעיל גם בלי זיוף שכזה בדיקת ה-PCR אינה אמינה.

בעיה נוספת שכבר דיברנו עליה בשיטת ה-mRNA, בעקבות החיסון מגיע שליח ה-RNA שמצליח להיכנס איכשהו אל התאים ושם הוא מוסר הוראות שמוצפנות בו אל הריבוזום ומתחיל ליצור חלבונים בהתאם להוראות. ההוראה אמורה להיות ליצור את הקוץ של הקורונה אך מי ערב לנו שבהוראות המוצפנות בשליח הם אינן כוללות בנוסף הוראות לייצור מזיקים כל שהם כגון חומרים מעקרים ומסרטנים שתוצאותיהם יתבררו רק אחרי זמן רב ואז יטענו שאין קשר, כמו שעושים תמיד לגבי אוטיזם.

יש לציין שגם חברת מודרנה וגם חברת פייזר משתמשות בחיסון החדשני של שליח ה-RNA שמעולם עוד לא נוסה כך שמי שמחליט בסופו של דבר אלו הוראות לקודד בשליח, זה פחות או יותר ביל גייטס.

גדולי ישראל התנגדו מאוד לנטילת חיסונים חדשים

הגראי"ל שטיינמן זצ"ל הורה בעת החולי של שפעת מקסיקו בשנת תשס"ט, כי "הנזק רב מהתועלת, ולכן שב ואל תעשה עדיף" והצטרף לפסק גם הגר"ח קנייבסקי.

וכן הורה הרב חיים גריינימן זצ"ל (כפי שמעידים בניו הרב יוסף, הרב שמואל, הרב אברהם ישעיהו), שבכל חיסון חדש המופיע יש לחכות עשר שנים עד שניווכח מהן תוצאות הלוואי לחיסון, כי פעמים רבות מתגלה שהחיסון מזיק. ובחיסון השפעת הורה שלא לקחתו לכל שכבות הגילים.

והורה בעל ה"קהילות יעקב" זצ"ל (ארחות רבינו מהדו"ח ד' עמ' עד"ר) אחרי שהחומר החיסוני הראשון לא היה טוב, והביאו חומר חדש, ש"אין להאמינם, רק יחכו עד שכולם יעשו, ולא יקרה כלום, ואז יעשו את החיסון".

בעניין החיסון עכשיו – ודאי שהחברות איבדו נאמנותם, מכמה סיבות:

א. הדוחף הראשי של החיסון ביל גייטס – כבר כמה פעמים גרמו חיסוניו לאסונות, וכגון 496 אלף ילדים, שהחיסון ההרסני נגד מחלת הפוליו גרם להם לשיתוק, וכן הגישו למעלה מ – 600 אלף איש עצומה ל"בית הלבן" בבקשה להעמידו למשפט עבור פשעים נגד האנושות.

והוא זה שמצהיר ללא כל בושה בפרהסיה, שיש לדלל את העולם, דהיינו שיש לדאוג ש – 90% מהעולם יחוסלו, ואין זו אמירה מקרית, אלא תוכנית ברורה ומסודרת, אשר לה שותפים – הוא הרשע וחבריו.

ב. החברה המייצרת "פייזר", אשר "המדינה" רכשה מהם 8 מיליון חיסונים, ביל גייטס הוא בעל מניות ושותף שם, מלבד מה שהחברה בעצמה נתפסה בפשעים רבים הכוללים: הונאה, סחטנות, שוחד, ניסויים מסוכנים בילדים בלי הסכמת הוריהם ורשלנות מכוונת מטעמים ממוניים שגרמה למותם של אנשים רבים. גם החברה השנייה "מודרנה", אשר המדינה כבר שילמה לה 240 מיליון שקל עבור חיסונים – מגובה כלכלית ע"י ביל גייטס. וכן שתי החברות הנוספות המתקדמות ביצור החיסון "אסטרא זנקה" ו"ג'ונסון וג'ונסון". ובוודאי שלחברות שכאלה אין כל נאמנות, ובפרט שכולם נתפסו בפשעים רבים, וכן זייפו מחקרים המוכיחים כביכול שאין תרופה אע"פ שידעו שאנשים רבים משלמים בחייהם על כך.

ואם ב"שפעת מקסיקו" הורו כך, הרי שהלומד פרטי נידונינו בלי דעה מוקדמת, ייווכח בעליל שבנידונינו וודאי ההכרעה היא שלא להתחסן, שהרי חיסון זה נעשה בחיפזון תוך דילוג על שלבים הכרחיים (פחות משנה כאשר בדרך המקובלת – בדיקת יעילות חיסון ואישורו – מתמשכת בין 6 – 10 שנים) ובאופן זה כולם מודים, שחיסון, שלא נבדק שנים רבות אי אפשר לדעת מה הם הנזקים שעלולים לצמוח – ישנם הרבה נזקים, וביניהם – חשש פקוח נפש, חשש עקרות, חשש הגברת ההידבקות ועוד, ואפילו דוחף החיסונים הראשי ביל גייטס אמר, שיתכן בחיסון הזה עד 10% תופעות לוואי, וכן אמר חברו אנטוני פאוצ'י.

ויש חשיבות להשפיע על כל אחד ואחד שלא להתחסן, כי בעצם רצון "המדינה" היה לכפות חיסון זה, אלא שמתחילים ב"פה רך" מתוך כוונה שברגע שהרוב יתחסנו יכפו את החיסון על מיעוט המתעקשים בכל מיני הגבלות (כגון שילד שלא התחסן לא יוכל לבוא למקום לימודיו). אולם אם הרוב לא ירצו בתקיפות, ויוכיחו נחישות בסירוב, אזי קשה מאוד לכפות על רוב נחוש.

תהליך הייצור של החיסונים ותוצאותיו הרות האסון

בחיסונים הרגילים, לא בשיטתה-mRNA, מגדלים ווירוסים מוחלשים ומומתים כדי שהגוף ייצור נוגדנים נגדם, בחלק מהחיסונים כגון באבעבועות רוח פוליו אבולה ועוד, ונראה גם שבחיסון נגד קורונה של אסטרה זנקה של החברה הבריטית, מגדלים את הווירוסים המוחלשים האלה על מצע של נפלים של עוברים.

יש טכניקה שבה עוברים אלה משכפלים את עצמם כך שמשתמשים עדיין בנפלים שהופלו לפני הרבה שנים. הרב יעקב וישנבסקי מלייקווד שבניו ג'רזי פרסם בפברואר 2020 מכתב בעניין סכנות שינוי ה-DNA של המחוסן כתוצאה מהמפגש של ה-DNA של העוברים. וכך הוא כותב: "אני כותב לך כמומחה עם עשרים שנות ניסיון מעשי בתפקידים שונים בענפי התרופות הבריאות והפיננסים, במהלך הקריירה פיתחתי הבנה יסודית של פרטים רבים ומורכבים על תהליכי תאגיד וייצור בשוק התרופות. התוודעתי לנושא מטריד מבחינה רפואית מוסרית ואתית שעלי להביא לידיעת מנהיגי הקהילה היהודית שלנו.

"חיסונים רבים מכילים תאי גזע עובריים המתקבלים מרקמת עוברים, זו עובדה בלתי מעורערת שנחשפה כבר בשנת 2005 במהלך מצגת של ארגון הבריאות העולמי. לדברי מדענים מובילים, תאי גזע אלו עלולים לגרום לעיתים קרובות למוטציות ושינויים ב-DNA של האדם שמקבל את החיסון. שוחחתי באופן אישי עם ביולוגים מולקולריים העובדים בתחום זה, רובם המכריע מודעים לסיכונים אלה אך חוששים להעלות את חששותיהם בפומבי למעט תרזה דישר וציוותה. קשה למצוא ביולוג מולקולרי המכיר את הנושא הזה שעדיין עובד בתחום ובכל זאת יציין בפומבי ובכתב כי מוטציות DNA אינן מדאיגות וכי הן בטוחות לחלוטין.

"תופעה זו לפיה ניתן להכניס שברי DNA זרים ל-DNA של אדם אחר נקראת 'אינסרשונל-מיוטדג'נסיס', החדרה של מוטציות גנטיות. תרזה דישר, הסמכות החשובה ביותר בנושא זה גילתה שתאי גזע עובריים יכולים להכניס את עצמם לתוך תאי גזע בוגרים (סומטיים), ולשנות לצמיתות חלק גדול של ה-DNA של המארח. ההבנה המדעית הייתה עד לאחרונה שתהליך כזה אינו אפשרי ורוב המדענים והרופאים למדו על פי הבנה זו. גם כיום בהתבסס על הדיונים האחרונים שלי מעט מאוד מדענים מכירים את האופן בו תאי הגזע הבוגרים סופגים ומטמיעים רצף מלא או מקוטע של DNA מפסולת תאי הגזע העובריים הנמצאים בחיסונים.

"עם זאת עבור ביולוגים מולקולריים ומומחים לטיפולים גנטיים תגלית זו ידועה והביאה לפיתוח טכנולוגיות חדשות כולל אלו המיועדות לחיסונים. לדוגמה, החיסון האוניברסלי נגד שפעת המפותח היום מסתמך על הכנסת גנים אשר מפעילים תגובת חיסון לתוך ה-DNA של מקבל החיסון מה שהופך למעשה חיסונים חדשניים לטיפול גנטי. השימוש בטכנולוגיית תאי גזע עובריים בתהליך ייצור החיסונים מספק מסלול לשברים גנטיים קטנים זרים אקראיים, פיסות DNA מאדם אחד לחדור לאדם אחר באמצעות הזרקת חיסון. על פי מחקרים זמינים שברי פסולת של תאים עובריים בגודל קטן, מספיק בהם כדי להיכלל בקלות ב-DNA של תאי גזע בוגרים.

"עד כ-70% מתאי הגזע של החיסון עשויים להיות מוחלפים בתאי הגזע של המחוסן ולמעשה ישנו את תכנית ה-DNA של האדם עצמו לתכנית של אדם אחר. נתונים המדעיים מוכיחים בבירור כי שינויים ומוטציות אקראיים כאלה ב-DNA הם מסוכנים מטבעם. באופן ספציפי זה יכול להכניס מחלות מאדם אחד למשנהו ושינויים בDNA בתאי הנבט שלהם, דבר הגורם למעשה לשינויים והפרעות אישיות וכן פגמים בריאותיים בדור הבא.

"נכון לעכשיו ישנם שני קווי ייצור המשמשים לגידול אנטיגנים לחיסונים, קו זכר וקו נקבה. ישנם עוד בפיתוח בזמן שאני כותב זאת. שברים ב-DNA מהקו הנשי יכולים לגרום לזכרים לפתח נטיות מאפיינים ודפוסי התנהגות נשיים, ושברים של DNA מהקו הגברי יכולים לגרום לנקבות לפתח נטיות ומאפיינים ודפוסי התנהגות של גברים. קהילות רבות רואות מספר חסר תקדים של מקרים חדשים של נטיות נוסח סדום ע"י מבוגרים וילדים לאחר שקיבלו חיסון. ברחבי ארה"ב ישנם מקרים של מבוגרים שהתלוננו על נטיות אלה בתוך שבועות לאחר מתן חיסונים. אימהות מודאגות שילדיהם הזכרים תוך שלושה עד עשרה שבועות לאחר החיסון מתחילים לשחק בבובות ומגלים בהם ענין חד משמעי, ומציגים התנהגויות לא הולמות כלפי אחיותיהם.

"סוגיית המשיכה בין האחים והאחיות הפכה לאחרונה לבעיה אמיתית אפילו בקרב אותן משפחות המגינות על ילדיהן מפני חשיפה לחומרים בלתי הולמים. בלבול בין המינים הופך לבעיה קשה עבור אנשים רבים יראי אלוקים. אני מכיר באופן אישי למעלה מעשרה מקרים של בלבול מגדרי ודיברתי עם רבנים רבים שראו לאחרונה עליה במקרים כאלה בקרב ילדים ואפילו במקרים מסוימים במבוגרים.

"לא מדובר ברכיבים שנבחרו בקפידה מתורמים שנחקרו בקפידה. מדובר בפסולת אקראית מעוברים שהופלו שרבים מהם מופלים בגלל פגמים גנטיים ויש להם מחלות לא ידועות, כאשר פסולת זו משולבת ב-DNA של מקבלי החיסונים הם יוצרים סוגיות בריאותיות לא מזוהות רבות שאולי לא יתכלו עד עשרות שנים לאחר מכן כאשר תכניות DNA  מופעלות עקב טריגרים או אירועי חיים.

"ניתן להבחין כי במהלך השנתיים האחרונות מספר רב של סוגי סרטן אשר נדירים בדרך כלל בקרב ילדים גדלו בקהילותינו, זה לא מקרי, כשתאי גזע עובריים שהם מאה אחוז תאי גזע שיוצרים סרטן וכך הם מזוהים ככאלה. במהלך עשר השנים האחרונות הקהילות שלנו חזו במספר מוגבר של מקרי מוות, מספר חסר תקדים של תלמידים שאינם יכולים ללמוד תורה. מספר הולך וגדל של זוגות שאינם יכולים להביא ילדים לעולם, עלייה דרמטית בקרב מי שלא יכול להינשא עקב פיגור, אוטיזם והפרעות נירו התפתחותיות אחרות. שינויים במהות המוסרית והרוחנית היהודית ונטיות סדומיות שלעולם לא נראו, שכולם יכולים להיגרם על ידי ה-DNA הזר שבחיסונים. בסעיף 13 של העלון לצרכן של החיסונים נכתב בבירור כי החיסון לא נבדק לגבי סרטן נוטגניות או פגיעה בפוריות".

שאלות שרבים שאלו אותי:

  1. אם החיסון כל כך מסוכן, איך נתניהו טראמפ ביידן ביל גייטס וכו' יסכימו שיחסנו אותם?

תשובה: אין כל בעיה לדאוג לכך שהם יקבלו חיסון דמי, וכבר היו דברים מעולם, למשל שחברי הפרלמנט הגרמני הבונדסטאג קיבלו זריקה שונה משאר האוכלוסייה.

  1. אם החיסונים כל כך מסוכנים, כיצד רשויות הפיקוח בארה"ב מאשרים אותם?

תשובה: זה שארגון הבריאות העולמי זה ארגון פשע קל מאוד להוכיח. ההוראות בזמן הקורונה לקבוע כל מי שאולי היה לו קורונה כמת מקורונה, לאסור ניתוחים שלאחר המוות וכשהאיטלקים החליטו כן לנתח הם גילו שהטיפול בהנשמה היה טיפול הורג ובמקומו נתנו אספירין לדילול הדם והמגפה נעצרה. היום התומך העיקרי בארגון הוא ביל גייטס. הוא מינה טרוריסט מאתיופיה לראש הארגון וחבריו הם אפריקאים וסינים בלי כל ידע רפואי. הוא שלחץ על הארגון להכריז על הקורונה כעל מגפה. ארגון זה הודה שהיה שותף לעיקור כמיליון נשים במדינת קניה ע"י הכנסת חומר בשם HCG לחיסון הטטנוס כביכול בטעות, שגם ביל גייטס היה מעורב בזה. וארגון זה הוא שמכתיב היום את דרכי הטיפול בקורונה וכפי שראינו מי שמעביר ביקורת על ההוראות שלו מוסר מהמדיה החברתית. ארגון זה הוא שאסר את תרופת ההידרוקסיכלורוקווין של ד"ר זלנקו.

  1. 3. כל זה לגבי ארגון הבריאות העולמי, אך מה לגבי ה-FDA וה-CDC?

תשובה: מומחים שהתייחסו לאחרונה לדרכי הפעולה של אותם ארגונים אומרים כי בחיסון שניתן לפני כשלושים שנה בגינאה נגד הטטנוס שעלת ודיפתריה ו-TTP, עקבו מה קרה לאלו שקיבלו את החיסון לעומת אלה שלא קיבלו. אלו שקיבלו אכן חלו פחות במחלות הללו, אולם היו אצלם הרבה יותר מקרים קשים של פרכוסים ומלריה. בדיקות מסוג זה משום מה לא מבוצעות היום. באחד החיסונים נשאלו מדוע אין קבוצת בקרה שמקבת זריקת דמי, התשובה הייתה שזה לא אתי, כי ברור שהחיסון כל כך טוב שזה לא הוגן כלפי אותם תינוקות שלא יקבלו אותו. איומים בחברת מרק על מי שידליף מידע בנוגע לחוסר בטיחות, ניגודי אינטרסים זועקים לשים אצל מקבלי ההחלטות אם לאשר את החיסונים או לא, כשיש להם למשל מניות או שותפות בחברה המפתחת. הנשיא רייגן נאלץ לחתום על חוק שפוטר חברות החיסונים מאחריות כי הן טענו שאחרת הן אינן יכולות לייצר חיסונים. רק נשאר סעיף אחד שם העלימו מידע בכוונה אז אפשר לתבוע אותם, אז השיטה היום היא לא לעשות מחקרים כדי שלא יהיה מידע שצריך להעלים, ועוד ועוד על זה הדרך.

סיכום הדברים:

נראה שהבאנו כאן עשרות נתונים שכל אחד לחוד היה יכול להכריע שאין להתקרב לחיסון ולו רק מחמת הספק. אם כך זועקת השאלה הנוקבת למה צריך כל כך להתאמץ כדי להביא לתודעת הציבור שהחיסונים מסוכנים? לדעתי התשובה היא שביל גייטס וחבריו עושים עבודה כל כך טובה בהפחדת הציבור מ"המגפה הנוראה" ומכך שהתקווה היחידה להינצל ממנה אלו החיסונים, האור שבקצה המנהרה, והוא גם שולט בכל כלי התקשורת של המיינסטרים (הזרם המרכזי), ורוב הציבור לא טורח לשמוע גם את זעקת הצד השני, וזה יוצר דחף פסיכולוגי לרוץ ולקבל את החיסונים אף על פי שזה נגד כל היגיון.

באשר לחיסוני השפעת הניתנים כיום: א. בחצי הכדור הדרומי הסתיים החורף והנתונים מראים שגם התחלואה וגם מקרי המוות ירדו פי 6 עד 10 לעומת השנה שעברה. הם מסבירים זאת על ידי כך שהמסכות והריחוק החברתי והיגיינת הידיים מנעו מווירוס השפעת להתפשט. אם כך, אין כלל צורך בחיסון. ב. מי שלוקח חיסון נגד שפעת מעלה בהרבה את הסיכוי להיפגע מווירוס הקורונה או מווירוס קורונה אחר שיופץ, בגלל החלשת המערכת החיסונית של הגוף. ג. גם בימים כתיקונם לא ברור שחיסון השפעת עוזר יותר ממה שהוא מזיק. יש הרבה דיווחים על כאלו שדווקא בגלל החיסון נגרמה להם מחלה די קשה. ד. כאמור לא נערכים מחקרים אלו תופעות אחרות יכולות להיגרם ע"י החיסון. בכלל בחומרים של החיסונים יש כספית אלומיניום שבהרבה מקרים מצליחים לפרוץ למוח ולגרום לנזקים חמורים. ה. כעת שמתבררת גודל הרשעות בכל הנושא הזה נראה שלא נשארת כלל שאלה.

ומה עם שאר החיסונים, ומה עם הבדיקות של הקורונה? הכל הוא מבית מדרשם של אותם רשעים ולא כאן המקום להאריך. נראה שאנו נמצאים היום בתקופה של אי ודאות וחושך. הקב"ה רוצה מאיתנו שנתייחס לכל הנקודות האלו בכובד ראש ולא כאל המצאה של אוהבי קונספירציות, ונפעל ככל יכולתנו להגן על עמנו בארץ ובתפוצות מפני החיסונים ה-G5 מהפיכת הסדר העולמי החדש וכו', וביותר הוא רוצה מאיתנו שכל אחד ואחד וכל קבוצה וקבוצה יעשו את חשבון הנפש שלהם על מה ולמה העמידנו הקב"ה בסכנות נוראיות כאלו. חנוכה שמח.

תגים

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close