המומלציםכללי

מדוע נחרב בית מקדשנו? הצצה לבית דין של מעלה

שאלות ותשובות בבית דין של מעלה

להורדה:

 

 

בס"ד

הזוג הצעיר – מות קליני

חתן יקר מאוד, ממש צדיק, שוקד על לימודיו. מיוחס. בית של רבנים ואדמו"רים. כמובן שהיה מבוקש מאוד, וגם השידוך שלו היה עם כלה בעלת יחוס חשוב. הכל אומר כבוד. שמחה וששון. – אבל הייתה בעיה אחת גדולה. החתן רצה שהכלה שלו תלך עם פאה. כמו אימא שלו וכל המשפחה שלו, וכמו כל החסידות שלו. מה זאת אומרת, כל הנשים הצדקניות הולכות עם פאה. גם המשפחה שלה עם פאות.

הרב'ה של החסידות, שהיה באמת צדיק, כנראה לא ידע או לא שמע עד כמה זה חמור – הפאה. אבל לצערנו, זה לא יפטור אותו מכל העונשים. אולי הוא לא שמע שכל הפאות הם עבודה זרה, שבאות מהודו, ואולי הוא לא ידע שזה מוקצה בשבת, ושעוברים על עבודה זרה, גילוי עריות, ושפיכות דמים, עם הפאה! ולכן, הוא התיר לכל החסידות שלו ללכת עם פאה. שתי וערב על הראש. – וכך, גם החתן היקר המשיך בדרך זו. הוא התחתן במזל טוב עם כלה נחמדה עם פאה קטנה ויפה, והתחילו להקים בית של טומאה ועבודה זרה בישראל.

יום אחד, הכלה שקראו לה לאה, הרגישה רע. חום הגוף שלה ירד וירד. היא הייתה באפיסת כוחות ולא ידעה מה קרה לה. היא התקשרה מיד לבעלה שבא בריצה הביתה, וישר הזעיק אמבולנס. כאשר הגיעו למיון, לאה הייתה כבר ללא הכרה רחמנא לצלן. ישר חיברו אותה לכל מיני מכשירים. הבעיה הייתה שלא ידעו מה שיש לה. בחורה צעירה ובריאה. מה כבר יכול להיות. בעלה אכול דאגה, אמר כל הזמן פסוקי תהלים. למה זה קרה, הוא לא הבין.

לאה נפטרה בפתאומיות ואף אחד לא ידע למה. היא הרגישה שהיא טסה במהירות של טיל, ועוזבת את העולם הזה. הכל חלף במהירות אדירה ולא היה לה זמן אפילו לחשוב שום דבר. פתאום הופיעו 2 דמויות גבוהות ומאיימות, שחורות, שלא דיברו אתה כלום, רק הובילו אותה עם אחיזה חזקה מאוד לבית דין של מעלה. – לאה התייצבה מול בית דין של מעלה. – אולם ענק שלא רואים את סופו. 23 דינים יושבים סביב שולחן בחצי עיגול גדול. הדיינים מסתכלים עליה בחומרה אבל גם בחמלה. בחורה בת 18.5, ממש ילדה. לאה מאוד מבוהלת ולא מבינה מה שקורה, ומתחילה לבכות.

בית דין, בטון שקט: שמך לאה? – לאה בבכי מסכן כזה: ככן. – בית דין: את יודעת למה את פה? – לאה: ללא.

בית דין: את בחורה טובה. כל התקופה שגדלת היית צדיקה. התפללת לשידוך טוב. רצית להקים בית נאמן וכשר בישראל. אבל עשית טעות גדולה אחת. טעות אחת שמספיקה להרוס את כל חייך בעולם השקר ובעולם האמת. לבשת פאה! – לאה: בפליאה עצומה: מה? מה? פאה? פאה זה כיסוי ראש, לא? בעלי רצה פאה, וכל החסידות שלנו כך, וכל המשפחה. אימא שלי גם אמרה לי ללבוש פאה. ואני רציתי גם להיות יפה לבעלי.

בית דין: זה לא סוד שהפאה, הזאת היא עבודה זרה, גילוי עריות, ושפיכות דמים. שמעת שמדברים על זה. היה עליך לחקור את הדבר בשנה הזאת בלבד, הצלחת להכשיל אלפי גברים ובחורים ברחוב ובכל מקום. התהלכת עם פאה בחוסר צניעות. בשביל זה התחתנת? לעבור עבירות של ייהרג ואל יעבור? – לאה: לא ידעתי…. – לאה רועדת מפחד בכל גופה.

בית דין: לאה, לא ידעת, בסדר. היית ילדה טובה כל השנים שגדלת עד שהתחתנת, אבל, תסתכלי מאחורייך. – לאה מסתובבת ונהיה לה חושך בעיניים. רבבות של מלאכי חבלה שחורים ענקיים, כנפיים שחורות ענקיות, עיניים של אש, שיניים ענקיות שאי אפשר לתאר, 2 ראשים, פתנים, זאבים יורקי אש! משחיתים! קולות וצעקות של זוועה. כולם מסתכלים עליה בעיני רצח. היא בראה אותם. הם כבר אף פעם לא יהיו מלאכים לבנים. הם יתנקמו ממנה. – עוד מעט… עוד מעט… – לאה רועדת בכל גופה כמו עלה נידף ברוח. זיעה קרה שוטפת אותה. היא מסתכלת על בית דין בפחד עצום ובשאלה…

בית דין מסתכלים עליה ברחמים: כן, לאה. את בראת את כל אלה. ואת תהיי חייבת לשלם את המחיר כאן, אין שום ויתורים. תצטרכי לעבור את כף הקלע וגיהנום לכמה אלפי שנים, ואחר-כך בית דין ימשיך בדינך. – לאה, בבעתה: – לא. בבקשה! אני רוצה לתקן. תתנו לי לתקן. אני לא אשמה. כולם אמרו לי ללבוש פאה. לא ידעתי. בבקשה, תתנו לי עוד הזדמנות, ואני מבטיחה לעשות קידוש השם. אני רוצה לעשות תשובה, אני אהיה הכי צנועה. אני מ-ב-ט-י-ח-ה-!, היא אומרת בטון הסטרי ובבכי.

בית דין מתלחשים ביניהם זמן ארוך. – אחרי תקופה שנראית ללאה כמו נצח,

בית דין: לאה, לאור ההיסטוריה שלך שהיית ילדה צדיקה, ולאור ההבטחה שלך לחזור בתשובה ולעשות קידוש השם, בית דין החליט, באופן יוצא דופן, לתת לך הזדמנות לתקן. את תהיי במעקב של בית דין של מעלה. אם תקיימי את דבריך תמשיכי לחיות, ואם לא בו ביום תמותי, ותעלי לתת את הדין. ראי, הוזהרת. – לאה עם דמעות של רווחה, לא מאמינה, ומודה להשם ולבית הדין, שוב ושוב.

בית דין: תקשיבי לאה, את יורדת כעת חזרה לעולם השקר, תצטרכי להוכיח מסירות נפש גדולה. אם בעלך לא יסכים שתלכי עם מטפחת ובצניעות, תתגרשי ממנו. – תעשי כל מה שצריך בכדי לעשות את רצון אביך שבשמים – אפילו לעזוב את כל המשפחה שלך וכל החסידות הפסולה שלך ושל בעלך. כל החסידות הזאת נחשבת לעובדת עבודה זרה כולל הרב'ה. – תסבירי לבעלך, שאם הוא לא ילך בדרך ישרה אתך, גם הוא יצטרך לתת דין וחשבון קשה וחמור בשמים ולשלם, כמו שאת היית צריכה. – תדעי שאמך וכל משפחתך, שהולכים עם פאה, נידונים לאבדון וכיליון. הם יצטרכו לעבור מיליוני שנה של כף הקלע וגיהנום. לא תהיה להם תקומה לעולמי עד. תראי את מי שאת יכולה להציל בכל כוחך. – תפיצי ספרים נגד הפאה, וזאת תהיה תשובת המשקל שלך, שתמנעי מנשים אחרות ללבוש-פאה, ובכך תצילי רבבות של נשמות. תפרסמי את כל מה שקרה לך כאן. בכדי להציל כמה שיותר נשמות. שלום, לאה, תהיי חזקה ותזכרי שאת במעקב. – לאה, בוכה ומודה להם כל הזמן, פתאום מרגישה שהיא שוב טסה במהירות עצומה, עוברת עולמות ואת החלל ונוחתת בכדור הארץ, ישר בבית חולים, וישר לתוך גופה בכוח גדול. – לאה פותחת לאט את עיניה, ורואה את בעלה, ההורים שלה וכולם סביבה. היא מרגישה טוב, כאילו אף פעם לא הייתה חולה. היא מתיישבת על המיטה, ודבר ראשון שהיא עושה זה להוריד את הפאה שלה ולשים כובע של בית חולים. היא מסתכלת במבט מרוכז על הפאה שבידה ואז היא זורקת את הפאה בכוח על הרצפה!, את הפאה שכמעט איבדה אותה משני העולמות, ואז היא יורקת עליה בתיעוב. – היא זוכרת את הכל. יש לה הרבה עבודה. משימה מבית דין של מעלה, להפיץ את איסור הפאה ברבים.

לאה מקווה שבעלה ומשפחתה יבינו אותה ויהיו אתה ולצידה, אבל זה לא משנה לה אם הם לא יהיו. – כעת, היא שליחה להצלת עם ישראל! והיא לא תאכזב את אביה שבשמים, הקדוש ברוך הוא. – לאה מחייכת באושר, וקמה מהמיטה. יש לה הרבה מה לדבר ולספר לבעלה.

זוג יקר, למה לכם לעבור את כל מה שלאה ובעלה עברו? לא כולם מקבלים הזדמנות שניה מבית דין של מעלה. זה נדיר מאוד. – תקראו חומר על איסור הפאה, בספרים: הישכם אוהבים את השם. – לך, האישה החרדית – מכתב לאדמו"רים א'-ז' ועוד 60 ספרים תקבלו הכל בחינם. ניתן להשיג בטלפון: 0527-95-1911

תזכרו של כל יהודי מוסרט 24 שעות ביממה. ועל הכל השם יביא אותנו במשפט. – אישה שהולכת עם פאה, שזו לא רק עבודה זרה על הראש עם כל האיסורים הכרוכים בכך, אלא זה גם כן גילוי עריות – ושפיכות דמים של הכשלת גברים ובחורים, והחשבון לזה ארוך מאוד, מאוד. – אם אישה נפטרת מהעולם הזה אחרי 120 שנה, בלי לעשות תשובה ולהוריד את הפאה וללכת בצניעות, פשוט לא תהיה לה תקומה, כפי שתקראו בספרים שציינו. – סבל כל-כך גדול לנצח נצחים. למה? למה לעבור את זה? זוג צעיר, השם נתן לכם כל-כך הרבה, עתיד מבטיח, להקים בית נאמן בישראל, כשר ותורני ושמח בישראל. – למה להיכנס לאיסורים של ייהרג ואל יעבור? אתם לא טיפשים. וזה ש"כולם" כך, זה לא תירוץ, וזה לא פותר אף אחד מדינה של גיהנום, כידוע. – ומה עם העולם הזה? הרי המחלה המסוכנת ומפחידה, הסרטן, רחמנא ליצלן, ירדה לעולם בגלל הפאה הארורה, אתם לא רואים ושומעים מה שקורה סביבכם?

10 יתומים מאבא, 17 יתומים מאימא, ילדים – השם ישמור, במחלקות אנקולוגיות. 300 קורבנות מתים ליום. זה בלבד צריך להרתיע כל אישה שלובשת פאה. – איזה צער איום ונורא שאין לתאר, שבדיוק באמצע החיים, הבית נהרס-והאישה נשארת אלמנה עם יתומים, או הבעל או הילדים נפגעים ח"ו, ומשלמים את המחיר של ההורים שלהם. – והיה מקרה בחו"ל ש-20 בנות נפטרו באותה שנה מתוך מחזור של 40 בנות, מכיתה אחת. כולם התחתנו והקימו בית, ו-20 נשים מתוך ה-40 נפטרו מהמחלה, והשאירו הרבה יתומים. כולם היו מתחת לגיל 40. וכולם לבשו פאה. כמה עוד הקדוש ברוך הוא צריך לקחת קורבנות עד שנפתח את העיניים? כמה עוד ילדים תמימים ומסכנים ישלמו את המחיר? – לכן, תהיו חכמים, ואל תקשיבו לאף אחד שאומר לכם אחרת. תזרקו את הפאה הארורה, שהרסה כבר כל-כך הרבה משפחות, וגבתה כבר כל-כך הרבה קורבנות מהמחלה של הסרטן, רחמן ליצלן. ועוד צרות ללא סוף. – תשמעו עוד דרשות על הפאה, יש הרבה מאוד דרשות, בקו שומרי החומות מס' 072-33-72-978 ותחיי נפשכם.

בברכת ה' עליכם, בהצלחה, ומזל טוב. ברוך השם לעולם, אמן ואמן.

 

אדמו"ר מזכי הרבים בבית דין של מעלה

אדמו"ר חשוב מזכי הרבים, הרגיש רע מאוד, צבת הצלה פינו אותו במהירות לבית החולים, אבל כבר בדרך האדמו"ר נפטר ועלה למעלה, בעודו עדיין באמבולאנס, היה לו מות קליני מבעייות לב.

נספר בקיצור נמרץ מכל מה שקרה, כי אין כאן מקום להאריך.

אדמו"ר החשוב מזכי הרבים מגיע לבית דין של מעלה.

בית דין: שלום עליכם כבוד הרב, ברוך הבא.

אדמו"ר, עליכם השלום,

בית דין: נשאל את כבודו מספר שאלות.

האדמו"ר: בבקשה.

בית דין: האמת שכל הפעילות שלכם במשך כמעט 40 שנה רשומה כאן, יורידו את המסך עם תרגום מחשבות וכוונות, יורד מסך ענק, כל חייו של האדמו"ר מופיעים במסך מול כל בית הדין. רואים מסירות נפש לעם ישראל ופעילות בזיכוי הרבים, מסתכלים על התרגום וקוראים, אני רוצה לעשות למען עם ישראל, אבל הם רואים גם קצת כבוד וגאוה עצמית, הם רואים, למד תורה, והם אומרים אז יפה מאוד, יבוא עדים ויעידו. כל בית דין מתמלא אורות ומלאכים לבנים, אבל בין כל אלה מופיעים כמה אלפים מלאכים שחורים.

בית דין: שואל מי אתם וממה נבראתם?

המלאכים השחורים עונים: שהם נבראו מתרומות של איזה עשיר גדול שהאדמו"ר השתמש בכסף בלי להתייעץ עם אף אחד, למרות שהיה כנס של 10 פעילים להצלת עם ישראל, ולא התייעץ עם אף אחד, מה שיותר כדאי לעשות להצלת עם ישראל.

בית דין:  תספר לנו על כנס הפעילים מה בדיוק היה שם.

האדמו"ר: היה כנס פעילים להצלת עם ישראל כעשרה איש, בניהם אנשים שעובדים על ענינים שונים.

בית דין: האם התיעצת מה אתם צריכים לעשות עם כספי התורם?

האדמו"ר: לא. חשבתי, שמה שאני עושה זה הכי חשוב, ולכן לא התייעצתי.

בית דין: ואיך אתה בטוח שמה שאתה עושה יותר חשוב ממה שהם עושים? הרי כולם צריכים לעבור על כל החומר של כולם, ואז להחליט! – אתה שמעת שבין כל אלה היה אברך אחד שרצה לצאת נגד הפאה הנכרית של עבודה זרה, והיה אברך שני שקירר את כולם שלא לצאת נגד הפאה שזה ביזיון לרבנים המכשירים. ושזה לא חשוב להם שיש ביזיון להקדוש ברוך הוא שיש עבודה זרה בישראל וזה לא חשוב להם. [והאברך הזה שקירר את כולם כשיבוא לשמים ידונו אותו כמו שצריך]. ואחרי כל זה אתה אמרת שדברי התורה והמוסר שלך, שאתה שולח לכל בתי המדרשים יותר נחוצים. ובשמים אומרים שכל הספרים והעלוני מוסר ששלחת כל שבוע לכל בתי המדרשים ובתי כנסיות לא שוה אפילו אחוז אחד ממה ששווה המלחמה נגד הפאה הנכרית. – זאת אומרת שהייתה לך נגיעות אישית של גאווה סרוחה, וזאת אומרת שאתה באמת צריך לקבל כעת גהינום גדול, מכיוון שכל מה שעשיתה שלקחת כספים יצא, שמעלת בכספים, של התורם, ולא יצאת נגד הפאה נכרית שזה עבודה זרה, גילוי עריות, שפיכות דמים, וכל זה מפני שחשבת על הכבוד שלך בלבד,  ואם הייתה מתייעץ עם אנשים אחרים, אז היית יודע מה לעשות בשביל הקדוש ברוך הוא, ולא למעול בכסף של התורם. זאת אומרת שאתה אחראי לעשרות אלפי נשים שנכשלו בעון הפאה וכל השלכות שיצאו מזה. כמו שז"ל, והרהורי אשת איש, והנאה של עבודה זרה, הגדלת את כוחו של הסטרא אחרא.

והאברך הזה שרצה לצאת נגד הפאה הנכרית, היה יכול לפעול ולהשפיע על מאות ורבבות אנשים שהיו יכולים לתקן את עצמן ולהוריד את הפאה, ולהציל רבבות מעם ישראל. אבל הגאווה שלך הסרוחה, לא נתנה לך להקשיב. לכן, באמת מגיע לך גהינום של מליוני שנים על כל הנשמות שהלכו לאבדון בגללך המעל שעשית בכספים, וגם שלא הסכמת לצאת נגד הפאה הנכרית בגלל שחשבת על הכבוד שלך.

הבית דין: אחד מהפעילים לא היה מרוצה מהלך המחשבות שבכנס, ואמר שלא צריך לצאת נגד הפאה הארורה של עבודה זרה, שגורמת לגילוי עריות ושפיכות דמים, באובדן של מיליוני נשמות מעם ישראל, שזה מביא בזיון לרבנים שנותנים הכשר.

הבית דין: צריך לדעת שהקדוש ברוך שמו אמת וחותמו אמת, ואם האמת צריך ללכת עד הסוף באש ובמים ללא משוא פנים, לא לרבי, ולא לאדמו"ר ולא לאיש. אבל כמובן לא לכתוב שמות ולא לבייש אנשים פרטים, אבל צריך לחשוב על טובת כלל עם ישראל, וטובת ישראל זה עדיף על הכל, כמו שאנחנו רואים שהקדוש ברוך הוא נתן גדולה למשה רבנו בעבור בניו היקרים עם ישראל, ולכן אסור שיהיה משוא פנים לאף אחד ככתוב, ולא תגורו מפני איש, וכדאי לזכור את מה שעשה עמלק לעם ישראל לקרר אותם מאמונתם, אפילו שזה היה צריך לבוא על חשבונם. וכמו כן יש בימינו אנשים שמקררים את עם ישראל על כל דבר טוב שרוצים לעשות, ובפרט על הפאה הנכרית בשביל טובת הנאה אישית ואינטרסים אישיים, או שפשוט האדם מפוטם בנבילות וטריפות ומוחו נהיה אטום וסתום.

בית דין: למרות זאת החלטנו להחזיר אותך לעולם השפל, ונותנים לך הזדמנות שניה, לא בשבילך, אלא בשביל זיכוי הרבים להצלת עם ישראל. כמו כן אנחנו רואים שיש לך תורם גדול שרוצה לתרום לך סכום כסף גדול, מה שאתה צריך לעשות כעת כשאתה יורד למטה לכנס שוב את כל הפעילים, ולהתייעץ עם כולם, עבור מה כדאי להשקיע את הכסף. מהו הדבר החשוב ביותר להצלת עם ישראל, ומה הכי החשוב בעיני הקב"ה, אבל כמו כן חובה עליך להזהיר את כל הפעילים, שגם הם יהיו צריכים לתת דין וחשבון לפירוט מלא על כל מה שהוציאו מכספי התורמים.

התורמים עצמם לא כל כך מודעים מה זה הדבר הכי חשוב בעיני הקב"ה, ולכן חובה על מקבלי הכספים לכוון אותם למטרה הנכונה. כספי התורמים זה דבר מאוד מסוכן, אם לא משתמשים בהם בצורה נכונה, נידונים על מעילה באימון חילול השם, זלזול בגאווה, וגם לא עושים העיקר מה שצריך לעשות, והמצווה נהפכת לעבירה. וזה חבל מאוד, ולכן מקבלי כסף הצדקה צריכים להיות מוזהרים שזה לא משחק ילדים ולא הפקר. וגם כן אם הם מועלים באימון הם גם הורסים את התיקון של העשיר שבא בגלגול בכדי לתקן במצוות הצדקה. זה מאוד מורכב.

האדמו"ר: מקבל ומסכים עם דברי בית הדין וחוזר לעולם הזה. ואחרי זמן של התאוששות כינס שוב את הפעילים הצדיקים, שרוצים בכל כוחם לעשות את רצון אבינו שבשמים, בכדי להוציא לפועל את כל התכניות להצלת עם ישראל.

ברכה והצלחה לכל הפעילים.

 

 

מי לא רוצה להיות טריליונר [במצות] בדקה?

 1. תקח את "דף החתימות" ותלך מאחד לאחד לחתום על הנייר הזה .

מי שלא חותם – אתה מקבל את כל המצוות שלו.

אם הוא כן חותם אתה מקבל את כל השכר שיצא מההתעוררות הזאת ועד סוף כל הדורות.

 1. תקח את הספר "מכתבים לאדמורי"ם" ותשים את זה בתיבת דואר של האדמו"ר או הרב או ראש הישיבה, מנהל המוסדות, מגיד שיעור וכו', ואתה כבר מקבל את כל המצוות שלהם. – לקבלת הספרים בחינם – תתקשר עכשיו – 0527-651911
 • מי שיודע שחבירו רשע ומחניף לו ומלא עונות ואומר לו צדיק אתה ראוי שיבאו עליו כל הקללות שבתורה, אבל מי שמוכיח חבירו שיחזור בו נוטל ברכות אותו המתוכח, אם קבל עליו וחוזר בו גם הוא מקבל ברכות. (ילקוט דברים תשצג).
 • בספר פלא יועץ (מערכת תוכחה) כותב (בשם ספר חסידים סימן ה') המוכיח חברו ולא שמע בקולו, נוטל זכיותיו ממנו: וזה לשונו: ואמרו (ספר חסידים סימן ה') שהמוכיח חברו ולא שמע בקולו, נוטל זכיותיו ממנו, עכ"ל.
 • והמוכיח חבירו ולא קיבל תוכחתו – כל זכותיו של המוכח עוברים למוכיחוהעבירות של המוכיח עוברים למוכח. (ספר הקדוש דרך משה).
 • המשיב את חבירו על ידי התוכחה יטול שכר מצוות חבירו כמו העושה עצמו
 • בגר"א משלי (פרק י"ב פסוק י"ד)וז"ל: שלעולם יראה אדם להוכיח את חברו על דבר שעושה לא טוב (פירוש לשונו: לא רק בעבירה ממש אלא גם על דבר לא הגון, כבתוספות ד"ה דבר בברכות ל"א:) כי אם ישמע לו ויטב את מעשיו אז כל המצוות שיעשה הם על ידו (וגדול המעשה יותר מן העושה, קל וחומר כשנכפיל ריבוי פעולות מעשה התיקון במעשי המוכח מהיום והלאה) יטול שכר כמו העושה עצמו ואם לא ישמע לו אזי יטול את הטוב ממנו כמו שכתב האר"י ז"ל והוא בסוד זכה נוטל חלקו וחלק חברו בגן עדן והרשע נוטל חלקו בגיהנם, עכ"ל.
 • הגר"א והחפץ חיים כותבים שאם הוכיחו אותך ולא קיימת מה שהוכיחו אותך, אז כל המצוות שלך הולכים להמוכיח, וכן זה הסוד שכל המצוות של המוכח עוברים להמוכיח!!! וכל העבירות שלך עברו אליו.
 • כל היודע להוכיח ומוכיח את הרבים, הרי הוא עושה קורת רוח לפני קונו. (תנא דבי אליהו רבה ג) – הצדיק מזדרז לילך אל הרשעים להשיבם מעונם ומודיע להם הדין של מעלה ועונש הגיהנם, ואינו נותן שינה לעיניו ביום ובלילה עד שמוכיח אותם ומביאם שישובו בתשובה. (זוה"ק ח"א כ:).

 

דין תורה בבית דין של מעלה

שאלות ותשובות בבית דין של מעלה
– על הפאה הנכרית

דין תורה בבית דין של מעלה

לאדמורי"ם, ראשי ישיבות, רבנים, דיינים, מנהיגי ומשפיעי חסידות, מכשירי הפאה, מגידי שיעורי דף היומי ושולחן ערוך, דרשנים המעוררים את הרבים לעשות תשובה, מחברי ספרים, מוכרי ומדפיסי ספרים ומזכים את הרבים, מפיצי ספרים ועלונים – ובפרט לכל מוציאי עלוני התורה, ולעורכי העיתונים ולכל בעלי כלי התקשורת רדיו החרדים, ועוד!!!

פרק א'דין תורה בבית דין של מעלה

(המשך מספר מכתב לאדמורי"ם חלקים ב'-ה' – באמצע הדין תורה)

בית דין: בטון רועם ובצעקות, בוא תשמע מה עשית: לא אמרת תוכחה נגד הפאה, בו בזמן שהודעת שהחסידים שומעים בקולך. כך שאם היית יוצא נגד הפאה. הם היו שומעים ומורידים את הפאה של עבודה זרה, כתוצאה מכך, נשות חסידך הכשילו מאות אלפי גברים, בחורים וילדים עם הפאה והפריצות שלהם ובראו מליוני ובליוני מזיקים רוחות ושדים בגלל שנכשלו בשז"ל, ואיך אתה רוצה בדיוק לתקן את זה?

בית דין: בואו חשבון: אשה אחת הולכת ברחוב לכמה שעות קניות וכו', מכשילה כאלף גברים בחורים וכו', מכל טיפה של שז"ל, [והחשבון באמת כמה מאות פעמים יותר, כידוע] ובמחשבות אסורות שיותר גרוע מזה. ב-11 דורות יוצא: 48.5 מיליון נפשות, מבן אדם אחת, והיא הכשילה 1000 אנשים, יוצא: אלף כפול 48.5 מיליון, יוצא: 48,500,000,000 ביליון נפשות שהרגה רק ביום אחד. – כפול 300 ימים בשנה, יוצא: 14,550,000,000,000,- במילים: 14 טרילירד 550 מיליארד. – כפול 60 שנה, יוצא: 873,000,000,000,000 טריליון נפשות שהיא הרגה בחיים שלה. – 873 טריליון נפשות היא הרגה בחייה. – כפול 50 אלפי חסידים, יוצא 436,500 ספטיליארד נפשות, במילים:

כ436,500,000,000,000,000,000, ספטיליארד נפשות שכ"ק מרן האדמו"ר הגדול הרג בחיים שלו.

בית דין: בואו חשבון:

על ידי שלא מחיתה ביחד עם כל האדמורי"ם, מועצת גדולי התורה, וחכמי התורה, נגד הפאה הנכרית של עבודה זרה [ואפילו שזה סינטטי אתם מתחייבים על החשבון הגדול הזה – שאיסור עריות זה גם ביהרג ואל יעבור, כמו שפסקו כמה מאות גדולי ישראל בעלי רוח הקודש, מדורות הקודמים – וגם על הפריצות של רגליים ערומות, בגדים קצרים, צוואר ערום, בגדים צמודים, הכל על חשבונכם], נפטרו כל יום לערך 300 קרבנות, וזה רק פה בארצנו הקדושה, ולא מדברים על שאר היהודים בעולם, שזה עוד מיליוני קרבנות.

אתם יודעים שאם הייתם יוצאים עם כל האדמורים ממועצת גדולי התורה, עם כל הרבנים גדולי ישראל ביחד, נגד הפאה הנכרית, עשרות אלפי החסידים שלכם, ובכל החסידויות, היו שומעים ומורידים את הפאה של העבודה זרה הזה. – לכן אנחנו תובעים אתכם על 300 קרבנות ליום בארץ ישראל, כפול 354 ימים בשנה, יוצא: 106,200 מאה ושש אלף ומאתיים קרבנות לשנה. – כפול 48.5 מיליון שהיו יכולים לצאת מכל אחד ב 11 דורות, יוצא: 5.150,700,000,000 במילים: 5 טריליון 150 ביליון, 700 מיליון נשמות אבודות שהלכו לאיבוד. – כפול 70 שנה, יוצא: 60,549,000,000,000 במילים: 60 טריליון 549 ביליון, נשמות אבודות שאתם איבדתם על שלא מחיתם, והלכו לאיבוד. עד כאן דין תורה חלק א'.

פרק ב'  – פסק האור החיים הקדוש שכל יהודי שלא מוחה נגד עבודה זרה כאילו הוא עובד עבודה זרה, ופסק דין מהגה"צ הראב"ד הגר"ם שטרנבוך שליט"א.

קול קורא לאדמורי"ם

מעשה שהיה כך היה: לפני כ20 שנה אחת הכלות שלי הלכו עם פאה קטנה של החסידות שלהם שכאלו זה שייך לצניעות, אבל אני רציתי להוריד את הפאה, כי ידעתי שזה גילוי עריות בפרהסיה, הכלה שלי באמת רצתה לעשות רצון בעלה להוריד הפאה, אבל האמה שלה לא הסכימה, כמו כולם, כי תנאי בחסידות שכולם הולכים ככה! – כן, אם לא אומרים את האמת אז הם חושבים ככה, והרבה אדמורים בכלל לא יודעים את הבעיה של הפאה נכרית, כמו שהבאתי בכל הספרים.

מצאתי עצה טובה, ואמרתי לבן שלי הרב שליט"א, שאשתך תשאל את האבא ואת האימה ויגידו להם, שמצב הפרנסה מאוד קשה, אי אפשר לבעלי ללמוד יותר בכולל, וצריך ללכת לעבוד, אבל יש לי עצה שחמי שליט"א אמר לכל הכלות שהולכות עם פאות קטנות, שאם נלבש מטפחת יתן לכל אחת אלפיים דולר, וזה יספיק לי שהבעל שלי יוכל ללמוד בכולל עוד שנה, האם כדאי לעשות את זה?

כמובן האבא ואמה תכף נתנו את ההסכם, והכלה לבשה מטפחת למזל טוב.

אחר כך גם האמא וכל האחיות הולכות כבר עם מטפחת.

מחותני להבחל"ח כ"ק מרן אדמו"ר מצאנז קלויזנבורג זי"ע בעל שפע חיים ושו"ת דברי יציב אמר, מסירת נפש נקרא לוותר על אלפי דפי גמרא, כדי להשפיע על אשה שלא תלבש בגד שיש בו שמץ של פריצות.

הצה"ק רבי הלל מקאלאמייע ויתר לעבור על כל הש"ס כמה פעמים ועל כתיבת חידושים על הש"ס מפני שהיה טרוד להציל את כלל ישראל מרדת שחת … (אבקת רוכל ח"ג), כמו כן היה בידו לחדש חידושים נפלאים על הש"ס כולו ולהעלותם על הכתב, וביטל תלמודו וחידושיו משום "עת לעשות לה' הפרו תורתיך".

אם כן העצה מה שיעשו האדמורי"ם: כמו שנותנים עשר אלפים מי שגומר את כל הש"ס, במקום זה יתנו כמה אלפים לכל אשה שלובשת מטפחת, וכך כולנו נצליח בדקה אחת את כל המלחמה, שיותר חשוב להקב"ה פי טריליון שתלך עם מטפחת, כי זה התנאי של עשרת הדברות, יותר ממה שהאברך יגמור כל הש"ס, כי כל אשה עם פאה נכרית, כל התורה הולכת לסטרא אחרא. ובזכות נשים צדקניות יצאו מהגלות בב"א.

פרק ג' קריאה לכל רבני מפלגות הכנסת

היו הרבה קריאות ובהלות לקראת הבחירות. הרבה הבטחות כמו תמיד. בסופו של דבר הקב"ה ביטל את הכל. – רבנים חשובים, כל המפלגות החרדיות בכנסת, נשבעו אמונים לכנסת הציונית. – אבל הייתה השבעת אמונים אחרת, לפני אלפי שנים, במעמד הר סיני, נשבענו אמונים לקדוש ברוך הוא בנעשה ונשמע, לקיים את עשרת הדיברות. – האם אתם הנציגים של עם ישראל? איפה הם השליחים הנאמנים להקב"ה לקיים את עשרת הדיברות נגד העבודה זרה של הפאה הנוכרית – שמפילה חללים ממחלת הסרטן האיומה דבר יום ביומו? מגיפה שמפילה כ-300 קורבנות ליום פה בארץ ישראל, כמו שהיה כתוב בעיתון. והכל בעוון הפאה הנוכרית. האם אתם לא רואים את חרון אף ה'? – איפה החובה והזכות של כל בן תורה להילחם נגד העבודה זרה? – הקב"ה מביט, שאוג ישאג על ישראל שלא מקיימים את שני הדיברות הראשונות של אנוכי ולא יהיה לך. – אתם אומרים שאתם רוצים להרבות כבוד שמים, בבחירות, איך בדיוק? נכון שהתנגדתם לגיוס בני ישיבה וניסיתם לפעול מה שיכולתם, אבל עובדה שלא הצלחתם בכלום, ולמה, כי לא פתרתם את הבעיה מהשורש מה השורש? עבודה זרה = הפאה! ולכן, לא תעזור לכם שום פעולה – "יש עבודה זרה" בישראל, רחמנא ליצלן. אתם שומעים? ואני מדבר רק על הציבור החרדי שעליו התביעה.

כידוע, האור החיים הקדוש זי"ע, אמר שמי שלא מוחה נגד עבודה זרה, כאילו הוא עצמו עובד עבודה זרה! כן, רבנים קדושים, כל מי שלא מוחה נגד עבודה זרה, שזה הפאה הנוכרית, שתי וערב על הראש, הוא נחשב בשמים לעובד עבודה זרה. איבד את תורתו, וכל מפעל חייו הכל הלך לס"א. ומה יחכה לו בבית דין של מעלה? הכל ברור וידוע. – בשמים לא תוכלו לענות לא ידעתי לא שמעתי לא ראיתי, יגידו לכם קיבלתם מהאדמור מהאלמין מכתב ששם כתוב הכל מה שיהיה בבית דין של מעלה, האם אתם יודעים את החשבונות בבית דין של מעלה, בדיוק על מה שידונו אתכם? – אז תשמעו בקו שומרי החומות 072-33-72-978 בדיוק גדול, איך שידונו את כל אדמורים ורבנים ודרשנים ומנהיגי ישראל. – כל מי שלא כותב מכתב או חותם ביחד נגד עבודה זרה אז הוא לבד עובד עבודה זרה כן, כך פסק האור החיים הקדוש, ואם תגידו יש עוד פוסקים גדולי זמננו, למה אף אחד לא מדבר מהאור החיים הקדוש, מה הם לא צדיקים, אז מאין אני צריך לדעת שזה להלכה? – אז יענו לכם בשמים המראה מקום הזה, ולא יהיה לכם שום תשובה: – והגר"מ שטרנבוך בתשובות והנהגות (ח"ה סימן רס"ה), וז"ל: וראוי להביא בזה דברי קדוש ה׳ האור החיים הקדוש על הפסוק (שמות כ״ג – כ״ד) לא תשתחוה לאלהיהם ולא תעבדם וגו׳ כי הרס תהרסם ושבר תשבר מצבתיהם, ולהיות שרצה לצוותם על הריסתם ושברונם, לזה קדם לומר לא תשתחוה וגו׳ לומר שאם לא הרס ולא שיבר הנה הוא כעובד עבודה זרה, כי ה׳ תופס על המחשבה בעבודה זרה, וצריכין היכר לשלילת מחשבת ע״ז מלבם, ואין היכר אלא בשבר מצבותיהם עי״ש, ואע״פ המשמעות הפסוק והאוה״ח משמע דאיירי בשבירת ע״ז עצמה, מכל מקום בודאי שגם מי שנמנע מלאבד תקרובת ע״ז יש בו נגיעה מהעבירה על הלאו דלא תשתחוה, וחיל ורעדה אחזתנו כשאין אנו מקיימין מצוה זאת. וע״ע צפנת פענח שדייק ג״כ מסנהדרין (צ׳ ע״א), דבביטול מצות עשה דונתצתם מזבחותם ה״ז כעובד ע״ז ממש, ע״ש היטב, (ועי׳ תוי״ט ע״ז פ״ג מ״ח דתקרובת ע״ז חמור מע״ז גופא שמטמא באהל).

כמה גדולי ישראל יצאו נגד הפאה הנכרית מדורות קודמים ומדורינו אנו, ללא סוף. גדולי עולם. – ישעיהו הנביא ניבא על חורבן בית המקדש, בגלל הפאה הנוכרית, השואה הנוראה הייתה בגלל הפאה הנוכרית. והרב ש"ך זצ"ל אמר שגם כעת בדורנו, תבוא שואה ח"ו נוספת אם לא יורידו ויתקנו את הצניעות. – איך אפשר לעבור על עשרת הדיברות? – הביטו השמימה, היכן פחד ה'? – עמי הארצות לא מבינים את פחד ה'. אבל אתם הרבנים המלומדים, – גם כן לא מכירים את פחד ה'? הכיצד? – ולכן רבנים חשובים, כעת הגיע שעת המבחן להוכיח את נאמנותכם לקדוש ברוך הוא, ולדת משה וישראל. – תכריזו קבל עם ועדה על איסור הפאה הנוכרית, וידוע על החרם של בעל ההפלאה וכתבתי כבר על כל האיסורים של הפאה הרבה ספרים כ900 גדולי ישראל נגד הפאה הארורה. – אל תשתפו פעולה עם עוקרי דת ישראל שהולכים כנגד תורתנו הקדושה. לא בעבור כבוד, ולא בעד כל הון שבעולם, הקדוש ברוך הוא חוקר כליות ולב, משקיף משמים לראות היש דורש את ה'? – הגיע זמן הבירור הגדול. – הגיע זמן מסירות הנפש. – הגיע זמן הגאולה. בקריאה: "מי לה' אלי"!!!

פרק ד' – טילים, אדמורי"ם ועגל הזהב

כידוע המצב הביטחוני בארץ ישראל מאוד מסוכן. אלפי טילים מכוונים אל ארץ ישראל, לא רק מאירן, אלא מהרבה אויבי ארץ ישראל, מעל מיליארד ערבים מקיפים אותנו, השנאה הגזענית בשֹיאה בכל מקום. בכל מקום שונאים את היהודי.

אפילו עיוור יכול לראות שהעולם משתנה, והחיים שהכרנו אותם עד עתה על פני כדור הארץ, מגיעים אל קיצם. דיברנו כבר בדרשות הקודמות על השינויים שחלו בכדור הארץ.

זהו הזמן שנפתח את העיניים, ונתפלל אל ה' להציל אותנו. אין לנו הרבה זמן, אנחנו מאוימים מכל כיוון, ואי אפשר לדעת, מי הוא האויב שממנו תגיע המכה.

בנוסף לזה, כמו שכבר אמרנו וידוע. כולנו מכירים את הנבואות ששתי שליש מהעולם ייהרס, מלחמת גוג ומגוג. דיברנו על הכל.

הקדוש ברוך הוא מחדש את עולמו. העולם הזה נהפך להיות פשוט מגעיל. זה שהגויים הם גואל נפש, זה לא חידוש, החילונים? לא מדברים עליהם כעת. מסכנים, תינוק שנשבה. ידוע שהתביעה היא על החרדים. צבא השם. איך אנחנו נראים? זו גם בושה. זה גם גואל נפש. וזה גם לבכות. איך נראית היום האישה החרדית הממוצעת? חצאית עד הברך, או למעלה מהברך, גרביים שקופות ובצבע רגל, בדרך כלל צמוד, וכמובן השתי וערב על הראש, הפאה המפורסמת של הודו.

למי יש אחריות על כל זה? אני יגיד לכם למי. לאדמו"רים. לראשי ישיבות. לרבנים עם קהילות. כל מי שיש לו קהילה והשפעה על ציבור גדול.

הקדוש ברוך הוא, מדבר אתנו. אתם לא שומעים?

למה החדשות בערוצים החרדיים אומרים: זרקו טילים מעזה, אנחנו באיום מאירן וכו'? החדשות צריכות להיות כך: הקדוש ברוך הוא זרק היום טילים, הקדוש ברוך הוא מאיים היום דרך אירן וכו' השם רוצה לעורר אותנו. אתם לא שומעים את השם מדבר אתנו?

"אלוקיהם של אלה שונא זימה הוא", אתם זוכרים?

בירושלמי סנהדרין (פרק י', הלכה ב'): אמר לו בלעם לבלק: אלוקיהם של אלה שונא זימה הוא. העמידו בנותיכם בזימה ואתם שולטים בהם. אמר לו: וכי ישמעו לי אנשי מואב להפקיר בנותיהם?, אמר לו: אתה תתחיל מקודם להפקיר בתך והם יראו ויעשו כמוך. הדא הוא דכתיב (כ"ה, ט"ו) "ראש אומות בית אב במדין הוא".

זימה-חוסר צניעות

זימה-פאה נוכרית – עבודה זרה – עגל הזהב של דורנו. ניאוף, תאוות, כסף, מחלוקות, שנאה, קנאה מה קרה לנו, אלה צבא השם? ברוך השם שיש עוד יהודים אמיתיים שכואבים את כל מה שקורה בעולם החרדי, והם עצמם שומרים על הצניעות ויושר, אבל הם לא הרבה.

רבה'ס ואדמורים עם קהילות גדולות יכולים להשפיע על הקהילות שלהם ללכת בצניעות ולהוריד את הפאה, שהיא לא רק פריצות אלא גם עבודה זרה, כמו שהבאנו במעל 435 ספרים שכתבתי.

אפשר לבטל מלחמות!

אפשר לבטל טילים!

אפשר לשדד מערכות!

תדעו לכם, אדמו"רים וראשי קהילות, אתם תהיו אחראים על אלפי טילים שירדו ח"ו על ישראל ועל אלפי אנשים שימותו ח"ו. למה? כי לא ביטלתם עבודה זרה, עגל הזהב של ימינו, מישראל – הפאה הארורה – בו בזמן שהיה ביכולתכם את הכח לעשות זאת. איך אתם לא מפחדים?

בשביל מה אתם דתיים? מה זאת הדת הזאת? כתבתם לכם שולחן ערוך חדש? עם כל מיני התרים? עד כדי כך אתם אחוזים בידי הס"א? תתפללו מהר להשם, שיעזור לכם להוריד את המסך מהעיניים, ומהלב שלכם, ולפעול במהירות, כי אם לא אתם וכל הקהילה שלכם תהיו אבודים ח"ו, ועוד אלפי חללים יפלו בגללכם ח"ו. אדמו"רים, האדמו"ר מהאלמין הזהיר אתכם על חומרת הפאה הנוכרית במאות ספרים והרצאות, ואם אתם תצאו תכף ומיד נגד הפאה הנוכרית של עבודה זרה, כולל הפאה הסינטטית, אז במקום שיפלו עליכם טילים, יתקיים הפסוק "תיפול עליהם אימתה ופחד" ואם לא, הטילים יפלו על בתי המדרש שלכם ח'ו, עם כל אלפי החסידים ששם. יש לאירן טילים מדויקים עם רשימות של כל בתי המדרשים, ובתי הכנסת הגדולים ביותר, שהם מתכוננים לשלוח את הטילים לשם, כאשר הם מלאים באנשים, להרוג את כולם ח"ו, בשביל מה הם צריכים טילים "מדויקים" דווקא? אם רצו לזרוק על ארץ ישראל-לא היו צריכים טילים מדויקים עם רשימות של כל הבתי מדרש וכו'. הם, אירן, אומרים גם על תל אביב, בכדי שתהיו אחראים גם על זה. אל תחשבו שאני רוצה לקלל אתכם, או שאני רוצה שח"ו יפלו עליכם טילים, אני רק מזהיר אתכם – כמו שהזהיר אתכם הרב הקדוש רבי שמחה בונים מאוטווצק זי"ע, שאמר 50 שנה לפני מלחמת העולם "אם יתחילו נשים ללבוש פאות הדומות לשיער, יקום גוי ויחריב את העולם, וישמיד את היהודים" רחמנא לצלן, וכך קרה בשואה האיומה. כל הרבנים והאדמורי"ם, ומועצת חכמי התורה, צריכים להתאחד יחדיו ולהוציא כרוז שאוסר את הפאה ושכל אישה צריכה ללכת עם מטפחת. מי שרוצה להמשיך ללכת עם פאה, שיקיים את מה שפסק הרב הקדוש רבי משה מלעלוב זי"ע שאמר: "עדיף שהבעל יגזור את פאותיו ואת זקנו, מאשר שהאישה תלך עם פאה" וגם כן אמר: "זו הפעם הראשונה שאני כל כך רוצה לחתום על כרוז". איש שהולך בלי זקן ופאות, אשתו יכולה ללכת עם פאה כמו חילונית. אבל איש שהולך עם זקן ופאות, אשתו חייבת ללכת עם מטפחת.

ההסבר לכך: אם הבעל הולך עם זקן ופאות ונראה צדיק, ואשתו הולכת עם פאה, כולם לומדים ממנו – ויש בידו חטא הרבים.

אבל אם הוא הולך בלי זקן ופאות ואשתו עם פאה, אף אחד לא ייקח ממנו דוגמא.

לכתוב גם כן בכרוז, כמו שכתב מרן היעב"ץ זי"ע: "פאה נוכרית יהיה אסורה לכם, וכל מי מיוצא חלוצי שיעבור על דברי צוואתי, לא יקרא שמי עליו, וגם בסודם אל תבוא נפשי, ובקהלם לא תחת כבודי, ובשם ישראל לא יכונה!"

וכמו ששמעתי מה שאמר כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז-קלויזנבורג שליט"א (כך שמעתי מתלמידיו) שאלו שהולכים עם פאות הבעלים ילכו עם כובע קטן לבן כמו 'מזרחי'.

והביאור על כך הוא: שקודם כל הבעל צריך להוריד את הפאות והזקן, ואז ללכת עם כובע מזרחי. כי מזרחי הולכים בלי זקן ופאות. אז איזה טעם יש ללכת עם פאות וזקן וכובע מזרחי. "פורים שפיל"?.

מרן החתם סופר זי"ע הזהיר על הפאה הנוכרית: "פאה נוכרית אני אוסרכם באיסור גמור" וזו היא צוואה עד סוף כל הדורות.

ואני רוצה לשאול אתכם שאלה, איך אתם יכולים להתפלל בבית הכנסת עם החסידים שלכם והנשים שלהם? אתם לא מפחדים מהחרם הגדול של בעל ההפלאה בספר "המקנה", שהוא הוציא כרוז בבית הכנסת ובצירוף 2 בתי דינים, עם ספר תורה ביד, ועשו חרם חמור על נשים שלבשו פאה נוכרית! ורבו של מרן הקדוש בעל החת"ם סופר זצ"ל עשה חרם על נשים שהולכות עם פאה, ואמר: מי שתלך בדרך של דורות ראשונים תזכה לבנים מהוגנים ויתברכו בכל הענינים, והרים קולו בחזקה ואמר: "ומי שלא ישמע לדברי, בניו יהיו רשעים!" וכל העם אחזו חיל ורעדה בשמעם דברים אלו יוצאים מפיו, בליל כל נדרי, בקדושה ובטהרה.

ובפרט מה שאמרו אדמור"י קאמארנא: "ובאם שתלך בפאה נוכרית לא היא, ולא בניה, ולא בני בניה, תחשב כביתי, ולא אצל אבותי", ולא בכלל ישראל, ואין להם שום זכות אבות"!

אז אם אין עליהם שום זכות אבות, והם נקראים ערלים, ועובדי עבודה זרה, ואיך אתם לא מפחדים מהטיל שיפול עליכם באמצע התפילה, עם 5000 חסידים ח"ו?

האם לא למדתם תנ"ך, מה ישעיהו הנביא אומר: שאם לא יפסיקו את הפריצות, יחרב בית המקדש, וכך קרה, לא עלינו. בגלל הנשים הפרוצות שהלכו עם הפאה הנוכרית. בזכות הנשים "הצדקניות החסידות" של האדמו"רים שהלכו עם פאות בפריצות נוראה ואיומה, בזמן בית המקדש, נחרב בית המקדש הראשון. ובית המקדש השני נחרב בגלל שלא אמרו תוכחה.

אם אתם לא תצאו נגד הפאה הנוכרית, אתם תהיו חייבים על כל הקרבנות שיהיו.

אין עונשים אלא אם כן מזהירים. לא יהיה לכם תרוץ בשמים, לא ידעתי, לא שמעתי, לא אמרו לי, ולא הזהירו אותי!

זאת אומרת, הסך-הכל של כל העניין הזה, שאם אתם לא עושים את מה שהתורה אומרת, ומצווה בעשרת הדיברות. "אנוכי ה' אלוקיך, לא יהיה לך אלוהים אחרים על פני", ואתם לא מוחים נגד הפאה, אז אתם תהיו אשמים על הכל. ולא לחינם מזהירה אירן (הקב"ה) שיש להם שבעים אלף טילים מדויקים עם מפות של בתי כנסת, בתי מדרש ומוסדות גדולים שיקבלו פתאום את הטילים המדויקים, בדיוק מתי שיהיו מלאים באנשים, רחמנא ליצלן.

אבל אם נעשה תשובה, וכל האדמו"רים ומועצת גדולי התורה יצאו ביחד נגד הפאה הנוכרית, כולל הפאה הסינטטית, שהיא יותר חמורה אפילו, כי הפאה הסינטטית הקטנה מהווה דוגמה לכולם שזה 'בסדר', ומחטיאה את הרבים. חושבים שאשת 'הרב' הזה עם הפאה הסינטטית 'צדיקה' ולוקחים ממנה דוגמא. והיא עוברת על גילוי עריות ושפיכות דמים, ואולי יותר, ואולי יותר גרועה מהפאה הארוכה, כי מסתכלים עליה, ולומדים ממנה, ללכת עם פאה סינטטית קטנה. כמו שהחזיר מראה טלפיו ואומר, תראו שאני כשר! – אותו הדבר, האישה שהולכת עם הפאה הסינטטית הקטנה, ואומרת שהיא כשרה. ואם נעשה תשובה, יכול להיות שמידת הדין תשקוט מעלינו, ותעבור לאומות העולם.

דיברנו כעת על מה שקורה פה בעולם, שהטילים ח"ו יפלו על כל בתי מדרשות, ומוסדות, ובתי כנסיות של הפאות. אבל כל זה רק פה, אבל, האדמו"רים, ראשי ישיבות ורבנים עם קהילות, אם לא תפעלו כעת לבער את העבודה זרה של הפאה הנוכרית, כל מה שתעברו פה יהיה משחק ילדים, לעומת מה שתעברו כאשר יגיע זמנכם. לא תהיה לכם תקומה, רחמנא ליצלן, תצטרכו להיות מיליוני שנה בכף הקלע וגיהנום. אתם תראו אז את האמת. אבל אז זה יהיה כבר מאוחר מידי".

עוד מעט הכסף לא יהיה שווה אפילו את הנייר שלו, וכל הבנקים יפלו, כל העולם עומד בפני קריסה, יש רק תקווה אחת להינצל ולהגיע לחיי הנצח עם משיח צדקנו, וזה לחזור בתשובה, על הצניעות ועל הפאה הארורה ועל כל הכיעור שהולך בחברה החרדית,

הקב"ה עדיין מחזיק ברסן של אומות העולם, ומחכה לראות, האם בניו יבינו? האם יעשו תשובה? ויתנו לו להציל אותם?

כעת אנחנו בדור האחרון, בזמן שהס"מ יוצא בכל הכוחות שלו נגדנו, יחד עם כל חיילותיו, כעת יותר מתמיד חייבים להתקדש, ולחזור לה' יתברך, כפי רצונו. ואם לא, לא יהיה שום סיכוי לשרוד. אין מציאות אחרת עפ"י הטבע. זה לא חלום. זה לא דמיון. זאת מציאות! אשריו למי שישמע. אשרי האדמו"ר שיפנים הכל ויפעל. ואוי לא למי שיפנה את ראשו בביטול.

ראי הוזהרתם! ברוך ה' לעולם אמן ואמן!!

 

 

דרשה לפאנית מצליחה

פאנית מצליחה מאוד בבני ברק, שעשתה מאות אלפי דולרים, רווחים מכל הפאות שמכרה בכל שנות העסק שלה, הרגישה יום אחד, בדרך למספרה שלה סחרחורת חזקה. היא הדליקה את המזגן ברכב החדש והנוצץ שלה והרגישה קצת הקלה. היא עוד הצליחה לצאת מהרכב ליד המספרה שלה, ואז היא התעלפה. מיד הזעיקו אמבולנס שבא ולקח אותה לבית החולים הקרוב. אחרי בדיקות ואבחונים, מצאו שיש לה איזה מחלה נדירה, שהתפשטה לה על כל הראש. הפאנית המצליחה החזיקה מעמד בבית החולים עוד מספר ימים, ואז הלכה לעולמה. היא הרגישה את יציאת הנשמה שלה בהפתעה, ואחר-כך בפחד נורא. היא הרגישה איך שהיא עולה למעלה במהירות עצומה. הגוף שלה היה עדיין בבית החולים. מוות קליני. ופתאום היא נוחתת ונעצרת באיזה עולם, ולא יודעת איפה היא נמצאת. ואז, מרחוק היא רואה את הס"מ מסתכל עליה. רעד וחלחלה עברו בה, אבל לא היה לה זמן לחשוב, פתאום הופיעו מיליוני, וטריליוני מלאכי חבלה בדמויות שונות ומשונות, וסחבו אותה בפרעות לבית דין של מעלה.

הפאנית המצליחה הגיעה לבית דין של מעלה. כל מלאכי חבלה עמדו צפופים מהצד, וחיכו בקוצר רוח. מתי כבר היא תיפול לידיים שלהם.

בית דין: שמך זהבה, כן?

פאנית: בפחד ככככן גמגמה ברעדה.

בית דין: ידוע לך, את החומרה של כל מה שעשית? על זה שהכשלת אלפי אנשים ונשים בעבודה זרה, הרהורים ושז"ל. והכל בעבור בצע כסף. אפילו לא חשבת לעשות תשובה על כלום. המשכת בדרכך, כאילו שהעולם הוא הפקר, ואין דין ואין דיין.

הפאנית, בוכה ורועדת. לא יודעת מה להגיד. הרי הכל אמת. היא ידעה את האמת, אבל ה-כ-ס-ף הגדול, המעמד כולם החניפו לה… הפיתוי היה גדול מידי.

הפאנית: אני מכרתי רק פאות עם הכשר. תבואו בטענות לרב המכשיר.

בית דין: בצעקות "את הרי ידעת, שאין ממש בהכשר הזה, והכל שקר". כל הפאניות יודעות את זה, וממשיכות עם המשחק, רק בכדי למכור כמה שיותר פאות. ולעשות כמה שיותר כסף.

הרי המשגיח לא נמצא כל היום במספרה, ויכולים לבוא משלוחים של פאות מכל מיני מקומות בלי שידע, כמו שזה קורה כל הזמן, כפי שאת יודעת, ושיתפת פעולה עם זה, הרב המכשיר בא פעם בחודש ולקח צ'ק עבור תעודת הכשר שנתן וזהו.

את יודעת את האמת, ועוד מעיזה פה, בעולם האמת, לשקר????

הרב המכשיר יקבל את עונשו בבוא יומו, אבל כעת זה לא קשור אליך. ואת פה במשפט!

הפאנית ברעדה ובבכי: סמכתי על הרב המכשיר…

בית דין: בצעקות גדולות, פושעת ישראל, שקרנית, עשית הכל בעבור בצע כסף. ולא היה אכפת לך לשרוף נשמות ישראל קדושים. כן, עשית הרבה מאוד כסף, אך מה זה יועיל לך כעת? זה יכול לשמש בתור חומר לשרוף אותך יותר.

הפאנית מסתכלת לכל הכיוונים לעזרה, אבל רואה רק שחור סובב אותה מכל מלאכי חבלה שמחכים לה.

בית דין: את יודעת כמה נשמות הלכו לאבדון בגללך? טריליוני נשמות, וזה עוד קצת. עבדו עבודה זרה בגללך, גברים ובחורים נכשלו בגללך. נשמות שהיו צריכים להיוולד בתור ילדים נהפכו לשדים ורוחין וכולם יתנקמו בך. בואי תראי מה החשבון שלך היית 30 שנה פאנית, לפחות עברו דרכך 100.000 נשים, אם לא יותר. מאה אלף נשים שהכשילו גברים ובחורים בהרהורים ושז"ל לפחות 3 פעמים ביום זה יוצא 300.000 נשמות ליום כפול 354 ימים בשנה, יוצא 106.200.000 נשמות , במילים: מאה ושש מיליון 200 אלף נשמות. – כפול 48.5 מיליון נשמות שיוצאים רק מ-5 ילדים (הסבר מפורט בחוברת, 'לך, האישה החרדית') יוצא 51,550,768,888,200,000 במילים: 51 קואדריליון 550 טריליון 768 ביליון 888 מיליון 20 אלף נשמות אבודות וזה רק לשנה אחת בלבד!!!!!

כפול 30 שנה יוצא: 1,546,522,066,646,000,000, –

במילים: 1 קווינטיליון, 546 קואדריליון 522 טריליון 066 ביליון 646 מיליון נשמות אבודות שהרגת, במשך 30 שנה

בית דין: בצעקות זוועה, את רואה את החשבון הזה של נשמות אבודות, וזה רק לשנה אחת? ותראי את החשבון כפול 30 שנה, נראה לך, שיש לך תקומה בכלל?

הפאנית: בהיסטריה של פחד, אני מתחרטת בבקשה, תחזירו אותי לעולם, ואני אשנה את הכל, אני אעשה תשובה, אני מבטיחה לכם, כל מה שתרצו, ב-ב-ק-ש-ה!

בית דין: נאנחים, אם לא היית אחראית לאיבוד של טריליוני וטריליוני נשמות, אולי עוד היית חוזרת בגלגול, כמו איזה חילוני, אבל היות שיש בידך החטאות רבים, בסדר גודל כזה, וחשבון אין סופי, אין יותר מה לעשות למענך, את אחרת את המועד.

בית דין: ממשיכים, ולכן הוחלט בבית דין שתישארי בעולם האמת. אבל קודם כל תעברי את כל תהליכי הקבורה, וחיבוט הקבר, שזה יכול לקחת גם כן שנים. ואחרי כל זה, יש כבר פסק מבית דין, והוא כף הקלע וגיהנום, לנצח נצחים. אין לך תקומה!

הנשמה של הפאנית "המצליחה", חזרה מיד לרחף מעל הגופה שלה, ולעבור את כל תהליכי הקבר.

וכך, נפטרה מהעולם. כולם בכו והספידו אותה, אישה כשרה וחרדית, שמרה על מצוות, ועוד ועוד הספדים יפים. כאשר גופתה הובלה לקבורה, ריחפה נשמתה מעל הגופה, ובו בזמן שרפו אותה עם לפידים של אש מלאכי חבלה. עם סתימת הגולל, ישר התקיפו אותה מאות נחשים מכל הכיוונים, ובכל מקום שהיה שיער בראשה באו במקום זה נחשים. הנחשים אכלו את הגופה, והנשמה כמובן הרגישה את הכל. היא צרחה וצעקה בקולות זוועה. אבל ברור שאף אחד לא שמע אותה.

אחרי זמן שנראה כנצח, עם ייסורים שאי אפשר לתאר, הגיעו 2 מלאכים והעמיקו את קיברה, ואז התחיל חיבוט הקבר עם מקלות של אש. וזה נמשך לא ידוע כמה, אולי חודשים אולי שנים. וכך אחרי חיבוט הקבר, באו כל מיליוני מלאכי חבלה שהיא בראה וחטפו אותה אל הלא נודע. היא כבר לא קיימת. לא לתחיית המתים, ולא לחיי העולם הבא, אלא רק תמשיך להתגלגל בכף הקלע וגיהנום, לנצח נצחים.

והס"מ חגג עוד ניצחון מוחץ, עם ההמצאה הגאונית שלו ועם השליחה הנאמנה שלו – הפאה!!

כן, פאנית לא יקרה, מכשילה ואנוכית. זה התסריט שלך. פחות גרוע מזה לא יכול להיות לך.

כדאי מאוד שתעשי מיד חשבון נפש, כי מי יודע כמה זמן עוד יש לך, וסוף כל סוף תיפרדי יום אחד מהעולם הזה, ואז תגיעי לבית דין של מעלה לתת דין וחשבון על כל פשעייך.

יש לך רק תקווה אחת. וזה לעשות תשובה, וגם התשובה שלך קשה מאוד. ואת חייבת ללכת לרב צדיק גדול אמיתי, שיתן לך סדר תיקון חמור.

אבל לפני זה, בכדי שיהיה לך איזה כפרה, את חייבת לעשות את הדברים הבאים:

 1. לסגור מיד את המספרה שלך.
 2. לפרסם את שמך ברבים, ולגלות שכל ההכשרים על הפאה זה שקר אחד גדול. ואין כזה דבר.
 3. לגלות שכל הפאניות יודעות את זה, וכולם עושים את הכל (כולל אַת) בעבור בצע כסף.
 4. שכל הפאות באות מהודו-תקראו את הספר "הישכם אוהבים את ה'" ו-"לך האישה החרדית" "מכתבים לרבנים 7 חלקים" תקני בכמויות ספרים כאלה, ותחלקי בחינם לכל הנשים שאת רק יכולה, כולל להשפיע על כל הפאניות שאת מכירה.
 5. תשמעי בקו שומרי החומות מס' 072-33-72-978 את הסיפור של מגלה עמוקות על עומק הדין.
 6. לפרסם את כל הרבנים המכשירים ברבים.
 7. צריך לשרוף כל דבר שקנית מכסף של עבודה זרה שאסור בהנאה………………………….
 8. כאשר תעשי את כל הדברים האלה יהיה לך תיקון גדול. ואחרי כל זה תלכי לרב צדיק שיתן לך סדר תיקון נוסף.

ואם תקיימי את כל זה-את נפשך הצלת, ולא תצטרכי לעבור את כל הזוועות האלה בבית דין של מעלה. ואם תחזיקי בתשובה עד יום מותך, אשרייך ואשרי חלקך. ברוך ה' לעולם אמן ואמן.

 

דרשה לאימא אוהבת, ולבת היקרה.

אימא של איילה נכנסה בבכי היסטרי לחדרה, וטרקה את הדלת בחוזקה. קול הבכי החזק נשמע מחדרה. איילה הלכה ודפקה על דלת, חדר אימא.

"אימא בבקשה תפתחי, אני רוצה לדבר אתך". האימא פתחה והסתכלה על ביתה עם עיניים מאשימות ואדומות מבכי.

איילה: "מה קרה אימא, אני מתחתנת, ברוך ה', זה זמן שמחה. זאת הבחירה שלי ללכת עם מטפחת ולא פאה, על מה כל הכעס? למה את לא יכולה לכבד את רצונותי?"

אימא: "על גופתי המתה! את לא תִּרָאִי כמו איזה סמרטוט. את לא תהיי יוצאת דופן, מכל המשפחה, ותגרמי לי בושות".

שקט בחדר, איילה בהלם.

אימא שלה: "אם את תלכי עם מטפחת, אני אתאבד. כן. אשים קץ לחיי. למה לי חיים כאלה?"

איילה אמרה לאט מאוד "אני-אחשוב-על-הכל-אימא". הסתובבה והלכה לחדרה.

איילה היא בחורה טובה וצדיקה, שרוצה להקים בית כשר ונאמן בישראל. היא רוצה ילדים צדיקים ויראי שמים. החתן שלה גם רצה פאה, אבל בסוף נכנע והסכים שתלך עם מטפחת.

איילה המסכנה לא יודעת מה לעשות. כל העולם נגדה.

היא יושבת על המיטה בחדר שלה, ומסתכלת על השמים, דמעות מתחילות לזלוג מעיניה. וכך היא פותחת ומדברת עם ה' יתברך:

"ריבונו של עולם, תמיד האמנתי בך והתפללתי אליך, וכל שנות הסמינר הייתי הולכת כמעט כל יום לכותל מערבי, להתפלל על שידוך הגון. להקים בית כשר ונאמן בישראל.

כעת תראה בְּעוֹנְיִי. אינני יודעת מה לעשות. אני יודעת שהפאה הנוכרית זאת עבודה זרה. ראיתי וקראתי בעיון את הספרים "הישכם אוהבים את ה'" ו"לך האישה החרדית" "מכתב לאדמורים חלקים א-ו", "וגם חתמתי בכותל המערבי בחוברת דף החתימות של האדמורים". ראיתי את החרם של בעל ההפלאה. ראיתי שהפאה מוקצה בשבת. שזה לא צנוע ושנוא בעיניך. הֵרְאֵיתִּי או יותר נכון, ניסיתי להראות לאימא שלי את הספרים, והיא זרקה אותם בכעס על הרצפה.

ריבונו של עולם, בשביל מה לי להתחתן? בכדי להכעיס אותך בעבודה זרה, גילוי עריות, שפיכות דמים, וחילול שבת? לא. עדיף לי לא להתחתן לעולם. אשב בבית או אלך לגור לבד באיזה מקום-ושיהיה הקורבן שלי ריח ניחוח לפניך.

איילה קמה מהמיטה ומחתה את דמעותיה, והלכה לאימא.

"אימא, קיבלתי החלטה."

"כן איילה? אני מקווה שנכנס לך כבר שכל לראש!"

"אימא, החלטתי שאני לא רוצה להתחתן, פשוט אין טעם לעבור על כל-כך הרבה עבירות וְלִיירַש גיהנום. כך אשאר בלי לעבור על ג' עבירות הכי החמורות של "ייהרג ואל יעבור" בקרוב יבוא משיח צדקנו ואז הכל יגמר".

אימא של איילה מסתכלת בה במבט קפוא ומנוכר.

"תמיד היית בעייתית, לא כמו האחיות שלך, את רוצה לעשות לי בושות, בת סוררת? אני מ-ב-ט-י-ח-ה לך, שאם את לא מתחתנת כמו שהכל כבר מתוכנן ומוכן, ועושה לי צרות, אני מתאבדת! את שומעת? וזה יהיה על ראשך ומצפונך!"

איילה מסתכלת בייאוש גמור על אימא, לא עונה לה, אבל היא חושבת לעצמה, אולי זה הפתרון? אולי כדאי לי להתאבד? זה יהיה על קידוש ה', אז לא נחשב מאבד עצמו לדעת. כן, וישר אעלה לגן עדן. ואני אהיה כבר משוחררת מהכל. אני לא יכולה יותר לעמוד בלחצים. רבונו של עולם תעזור לי להיות אמיצה.

איילה יצאה מהבית, והתחילה לשוטט ברחובות, כאשר ראשה מלא מחשבות-מה לעשות? מה לעשות? נכנס לה פחד. הכביש הסואן מלא מכוניות הפריע לה להתרכז, והיא עלתה על הגשר שחוצה את הכביש הַסוֹאֶן.

כן, היא החליטה, היא-תקפוץ, כאב של כמה דקות וזהו. לא נורא, היא התחילה להתכופף. פתאום היא שומעת את אחותה הנשואה שהיא עברה במדרכה וראתה אותה, "א-י-י-ל-ה", צעקה בקול גדול – מה את עושה???"

איילה נבהלה והתחילה לבכות. תוך כמה דקות הייתה חבוקה בזרועות אחותה, שהצילה אותה ברגע האחרון.

הם ישבו על רצפת הגשר שעות על גבי שעות ודיברו. איילה שפכה את ליבה. אחותה הבטיחה לה שהיא יחד עם כל המשפחה יהיו לצידה והכל יהיה בסדר.

אימא שלה ששמעה את מה שקרה. התעלפה.

למזלה של איילה, היא ניצחה בסוף, בעזרת הקב"ה, הקימה בית שמח, כשר ותורני בישראל, ונראית כמו בת ישראל כשרה עם מטפחת. לא כולם הם בנות מזל כמו איילה, שהצליחה לנצח גם את היצר הרע שלה, וגם את כל הסובבים אותה.

הרבה בנות מסכנות נכנעות, ועוברות על איסורי תורה חמורים, ויצטרכו לתת את הדין הקשה ביותר אחרי 120 שנה. שם בבית דין של מעלה, שום תירוץ לא יתקבל.

יקבלו את פניה מיליון מלאכי חבלה, שנבראו במשך כל השנים שהייתה נשואה, והלכה עם פאה, ואז היא תצטרך, להיקלע בכף הקלע וגיהנום מיליוני שנים, הכל בגלל פאה קטנה וארורה. בגלל שנכנעה ל"אימא שלה" ש"אוהבת" אותה! והחברה מסביב.

בחורה יקרה, תביני נישואים נתנו לאישה, בכדי לקיים יותר את מצוות הבורא, ולא לעבור על מצוות של ייהרג ואל יעבור. לכן, אם מכריחים אותך ללבוש פאה – פשוט אל תתחתני, זה ממש עדיף, או תתנתקי מהמשפחה ותתחתני בקדושה, מאשר לשלם מיליוני שנה בגיהנום וכף הקלע.

בחורה יקרה, אם אין לך לחצים מהבית ללבוש פאה, תבחרי בבחור שאימא שלו לא לובשת פאה. כי בחור כזה שאימא שלו לובשת פאה הוא בחור כבר מקולקל, שאוהב להסתכל על נשים. ורוב הסיכויים שיבגוד בך, ויהפוך אותך לאומללה.

לכן, תבחרי בבחור שאמו הולכת עם מטפחת והיא צנועה, כך שמהבית הוא כבר רגיל לצניעות ויראת שמים, ויהיה לך בעל מסור ונאמן, שזה האושר האמיתי שבעל שאוהב אותך בשביל מי שאת, ולא משווה אותך כל הזמן לנשים אחרות, ואת צריכה להיות בתחרות לתשומת ליבו, זה בחור קל שבקלים. לא שווה אפילו פגישה אחת.

לכן תהיי חכמה, וברגע שתרצי להתקדש, השם יהיה בעזרך. וכך תקימי בית שמח ומאושר, עם ילדים תלמידי חכמים וצדיקים, ותראי נחת מכל יוצאי חלציך, חזקי ואמצי, ה' אתך.

ברוך ה' לעולם אמן ואמן!

נ.ב. יש איסור להתאבד בכל מצב. איילה טעתה. על התאבדות מאבדים את חיי העולם הבא!!

 

 

דרשת התעוררות

דיברנו הרבה על הפאות – עבודה זרה שיש בארצנו, רחמנא ליצלן, ועל אכילת נבלות וטריפות, שתי עברות חמורות ביותר שהאדם יכול לאבד ולא רק את חלקו בעולם הבא, אלא לסבול אלפי שנים של ייסורים בכף הקלע וגיהנום, ה' ישמור. כל זה הוא רק חלק מהכל.

בואו נתחיל מההתחלה הדברים ידועים, אבל איך אומר הרמח"ל זי"ע במסילת ישרים "לא באתי ללמד לבני אדם את אשר לא ידעו, אלא להזכירם את הידוע להם כבר" האדם לא נברא בעבור מצבו בעולם הזה אלא בעבור מצבו בעולם הבא, אלא שמצבו בעולם הזה הוא אמצעי למצבו בעולם הבא, שהוא התכליתי.

עיקר מציאות האדם בעולם הזה הוא, רק לקיים מצוות ולעבוד ולעמוד בניסיון. אבל מה, היצר הרע תקיף מאוד -כמו שכתוב (תהילים ל"ז, ל"ב -ל"ג) "צופה רשע לצדיק ומבקש להמיתו, ה' לא יעזבנו בידו" פרוש הדבר שהיצר הרע מבקש להמית את האדם, לא פחות מזה! אם האדם מפקח על עצמו, אז הקדוש ברוך הוא עוזרו וניצול מן היצר הרע, אבל אם אינו מפקח על עצמו, ודאי שהקדוש ברוך הוא לא יפקח עליו, כמו שאמרו חז"ל (ברכות ל'ג, א') כל מי שאין בו דעת, אסור לרחם עליו והוא מה שאמרו (אבות א', י"ד) אם אין אני לי מי לי.

אנחנו רואים ת"ח חשובים, שלמדו הרבה תורה כל החיים שלהם, ונפלו חללים בידי היצר הרע שלהם, ונכנסו לרשות הס"א ואיבדו עולמם בזה ובבא, כמו רבני מכשירי הפאות וכמו הרבנים מכשירי נבלות וטריפות, וכמו הרבה'ס והאדמור"ים, בגלל שרצו כסף וכבוד, לדוגמא האדמור"ים שלא רצו לחתום על איסור פאה נוכרית, למרות שידוע שזה עריות ואיסור עבודה זרה, בעבור כסף, מעמד, לא להפסיד חסידים, כבוד וכו' ולא משנה חילול ה' הנורא שנגרם מכל הדברים האלה. הם עדיין יכולים לעשות תשובה, ולשדד מערכות. רק אם ירצו. מה הרצון שלהם? אנחנו רואים שאף אחד לא מחוסן מפני היצר הרע שעושה מלאכתו אמונה 24 שעות ביממה.

מדוע הקדוש ברוך הוא ברא את היצר הרע? כל ילד יודע בכדי שתהיה בחירה לאדם, וע"י זה ינחל חיי עולם הבא וכו'. אז מה קורה עם העולם החרדי? לא מדברים על החילונים כעת, כל התביעה היא על החרדים "שאמורים" להיות בצבא השם מה קורה? ניאוף, פריצות, עבודה זרה של הפאה הנכרית, ונבלות וטריפות בעבור בצע כסף, אלה עובדי השם? מה זה להיות עובד השם? כל מי שיש לו מידות מקולקלות ולא עובד על עצמו יום ולילה, אז ברור שיפול חזק ביד היצר הרע שלו. הקדוש ברוך הוא מחפש את לב האדם, מה זה לב האדם? זה טוהר המידות, וזה אהבת ישראל, ואהבת המקום. ברגע שצועדים בשביל כזה, אי אפשר לטעות וללכת לאיבוד. לכל אחד יש מעידות פה ושם, והקב"ה לא בא בטרוניה עם בריותיו, אם הם משתדלים ללכת בדרך הישרה. וזה אפשרי ע"י לימוד מוסר יום יומי, והתבוננות האדם במצבו כל הזמן, זה כמו להיות במלחמה כל הזמן הטוב נגד הרע.

אנחנו כבר בדור האחרון ואם לא נחזור לה' בלב ונפש כעת, כבר לא יהיה מתי לחזור ולעשות את העבודה.

הנשמות הקדושות, בניו היקרים של הקב"ה, שעמדו במעמד הר סיני, חייבים לחזור בתשובה לה' יתברך למה חייבים? כי אלה נשמות יקרות מפז, חצובות מתחת כיסא הכבוד, והשם לא יוותר עליהם לעולם, ולכן אם לא יעשו תשובה לבד, יצטרכו לעשות תשובה בכוח – שזה ייסורים קשים ומרים גם בעולם הזה, וגם בעולם הבא, רחמנא ליצלן.

ת"ח, חסיד, האם לא למדת שצריך להיות מוח שליט על הלב? האם אינך יודע שהקב"ה רואה הכל ושומע הכל? ומה תעשה ליום הדין? אנא תברח והיכן תסתתר מפני הדר גאון עוזו של ה' יתברך?

אם אור התורה לא החזיר אתכם למוטב, כנראה שכל התורה שלמדתם לא הייתה לשמה. עובדה! עברתם על עבודה זרה – הפאה, שכרוכה גם כן עם חילול שבת, עם חילול השם בפרהסיה, עריות, שפיכות דמים, ורבנים שנתנו הכשרים על נבילות וטריפות, כסף, כסף, כסף, שיהיה ברור לכם שאתם בצבא הסטרא אחרא, ומזמן יצאתם מהקדושה, ועם התורה שלכם אתם פשוט נותנים יניקה לס"מ. חבל על המאמץ שלכם של לימוד תורה.

אין ספק שכולם קראו ספרים של שכר ועונש, על עולם הבא ועל הכל. זה לא מדבר אליהם. למה? המידות מקולקלות. לא עבדו על המידות. המוח אטום וסתום, סתום ואטום בגלל אכילת נבלות וטריפות שכידוע מטמטמים את המוח והלב, להם זה לא יקרה.

עד כדי כך, שיכולים לשכנע את עצמם שהם "צודקים". עוד המצאה גאונית של הס"מ, שעובד ללא הרף. כן, הוא מאוד וותיק בעבודה. יש לו הרבה ניסיון ופטנטים להפיל את האדם, עד אבדון מוחלט. אין שום סיכוי לנצח אותו בלי עזרה מהקב"ה. אבל אם אין טוהר הלב – ה' לא איתו.

נו, תלחם לבד נגד הס"מ, מלאך של אש, פחד מוות רק לראות אותו. והוא צוחק עליך.

עזבת מקור מים חיים, לחצוב בורות, בורות נשברים. אתה לא מפחד? או שאתה טיפש גדול, או שאתה פשוט רדום. כך או כך, אם לא תתעורר מהר ותשנה כיוון ותעשה תשובה חזקה, אתה גמור, רחמנא ליצלן.

עם ישראל יקרים, תדעו שכל תאווה מהעולם הזה, מרחיקה את האדם מה' יתברך. כל מי שמחפש הכשרים, נכנס לתאוות העולם הזה, (דוגמא, ההכשר של הפאה). כל החיים זה תאווה, וכל התורה זה להסתפק במועט, ולא לחפש עוד ועוד.

צריך להיזהר מאיסורים, שאם אדם נזהר מהאיסורים, נהיה לאדם אור בחיים שלו, שמציל אותו מהחושך ומכל הסכנות, רק איסורים? יסורים? יכולים להציל ולשמור על האדם.

בכדי להתקדם אל ה' יתברך, האדם צריך להוריד כמה שיותר גשמיות, ולעשות לעצמו דין למטה על כל העברות שלו, כמו שידוע, כשיש דין למטה – אין דין למעלה.

הזמן קצר והמלאכה מרובה, ואם לא עכשיו אימתי, ואם אין אני לי מי לי. לכן תהיו חכמים, ותעשו חשבון נפש, לחזור בתשובה לאבינו שבשמים, שיקבל אותנו בחזרה באהבה. ולזה ה' מחכה, על התשובה שלנו, ובגלל זה כל עיכוב הגאולה, בכדי שלא יהיה כל-כך הרבה קורבנות ח"ו. הסכנה גדולה מאוד. מי יכול לתאר ומי יכול לשער את עומק הדין, רחמנא ליצלן.

כל אחד יודע מה שהוא צריך לתקן. אם יש רצון, יחד עם תפילה, ה' יתברך יעזור לנו להצליח, ולהגיע לחיי נצח.

ברוך ה' לעולם אמן ואמן.

 

 

 

תגים

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close